Hepsiburada Kara Cuma Rezaleti

serkanxgod

Hectopat
Merhaba, ben B450 Tomahawk Max aldım indirimden 740 TL'ye, teslim tarihi 2 ocak gözüküyor. Bu ne rezalet? Önceki gün ekran kartı, RAM, işlemci sipariş ettim. Onların teslim tarihi 5 aralık gösteriyor, bu işte bir bit yeniği mi var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Kara Cumaya şahsen inanmıyorum çünkü kendi arkadaşımın başına geldi bilmem yüzde kaç indirimle 300 liraya aldı ancak üzerindeki (kargonun) 260 tl yazısını sökmemişler ve iade etti bu yüzden ben kara cuma da indirim yaptıklarını sanmıyorum...
5 Aralık tamam da 2 Ocak fazla olmuş sanki. Siparişi iptal etmeyi deneyebilirsin.
Aynen yani

Korkulacak bir durum yok. Geçen sene 22 Kasımda verdiğim cuma indirimli siparişlerim. 30 Kasımda tamamen elime ulaşmıştı. Bende de absürt tarihler yazıyordu.

Sadece sen sipariş vermiyorsun, özellikle bu zamanlarda. Paketlemesinden kargolanmasına, kargolandıktan sonra kargonun merkeze ulaşıp dağıtıma çıkmasına kadar normale göre daha çok zaman geçiyor. Satıcılar ve aracılar da kendilerini zora sokmamak için tarihi bu şekilde esnetmişler. Şikayetçiysen bu durumdan, iptal işlemlerini başlatabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı