Karabasan nasıl görebilirim?

m4tehan

Picopat
Daha fazla  
Selam, ben küçüklüğümden beri 20-30 kere karabasan görmüşümdür. İlk başlarda çok korkuyordum sesimi çıkarmaya falan çalışıyordum ama sonra alışınca artık karabasan görmeye bilincim açık olduğu için karabasan görürken acaba nasıl korkutacaklar diyorum. Malum hayattan sıkıldım. Biraz rüya evreninde beni korkutmalarını izlemek istiyorum. Bilincim açık bir şekilde ama kısacası nasıl isteyerek karabasan görebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, ben küçüklüğümden beri 20-30 kere karabasan görmüşümdür. İlk başlarda çok korkuyordum sesimi çıkarmaya falan çalışıyordum ama sonra alışınca artık karabasan görmeye bilincim açık olduğu için karabasan görürken acaba nasıl korkutacaklar diyorum. Malum hayattan sıkıldım. Biraz rüya evreninde beni korkutmalarını izlemek istiyorum. Bilincim açık bir şekilde ama kısacası nasıl isteyerek karabasan görebilirim?

Hocam iyi misiniz acaba bir psikoloğa mı görünseniz?

neden öyle dediniz ki hocam somdi

Hocam karabasan görmek istemek normal bir ruh hali gibi gelmedi bana, bunu dalga geçmek için yazmıyorum ciddi söylüyorum. Korku filmi falan seviyorsanız korku filmi izleyin, ya da korku oyunları oynayın amenna ama rüyada karabasanla korkmayı istemek pek sağlıklı gelmedi.

Tuvalette çok durun bir süre sonra musallat olurlar.

Uykusuzluk, stres. Bunlar baş etkenler.

Çok yaşıyorum ben zaten. Görüyorumda hocam dediğiniz gibi baş etkenler onlar.

Karabasan bilimsel bir durum. Buradan öneri istemektense, nasıl olduğunu öğrenebilirsin. Ve isteyerek yapman mümkün değil benim bildiğim kısmıyla.

Hocam karabasan görmek istemek normal bir ruh hali gibi gelmedi bana, bunu dalga geçmek için yazmıyorum ciddi söylüyorum.

Karabasan belki de "Meru The Succubus" formunda geliyordur konu sahibine kim bilir. Bu kadar hevesin altında başka bir sebep olmalı.

Akli melakeler çok yerinde gibi gelmedi bana. Rüya alemlerine çok meraklıysan astral Seyahat'e bakabilirsin. Bana çok inandırıcı gelmiyor bu söylenenler. Fakat bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı