Karabük üniversitesinde bir öğrenci intihar etti

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben bunun zorbalık kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Öğrenciler psikolojik baskı altında ve yüksek ihtimal memleketlerindeki tanıdıkları tarafından sosyal medyada zorbalanıyorlar. Bu üniversiteye kilit vurup öğrencileri yakındaki şehirlerdeki Üniversitelere sevk etmek gerek.

Ben bunun zorbalık kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Öğrenciler psikolojik baskı altında ve yüksek ihtimal memleketlerindeki tanıdıkları tarafından sosyal medyada zorbalanıyorlar. Bu üniversiteye kilit vurup öğrencileri yakındaki şehirlerdeki Üniversitelere sevk etmek gerek.

Üniversitenin bu duruma düşmesine sebep olanlar sizce çözüm arayışına girecekler mi?
Yapacakları tek şey rektörü alırlar, 1-2ay beklerler ve konu kapanır.
Olan öğrencilere olur.

Neden intihar etmiş bilen var mı? En son bu üniversitede Afrikalı öğrenciler ile cinsel birliktelik olunduğu için cinsel hastalık çıkmıştı, hatta sosyal medyada baya dalga konusu olmuştu o olay ile ilgili bir şey olabilir bana göre.

1711553187325.png

Böyle bir şey bulunmuş.

Geri
Yukarı