Karaktersiz arkadaşa ne yapılmalı?

Vay sen Ali'ye bak sen. Meymenetsiz, satıcı seni. 😂 😂 😂 Hocam böyle diyorum ki sevinin diye. Ben sinirli olduğumda sinirlendiğim şeyin kötülenmesine bayılırım. Konuya gelecek olursak satıcı Ali'nin yüzüne çatır çatır anlatın her şeyi. Ama mümkünse çoğu insanın duyabileceği bir yerde ve biraz da sesinizi yükselterek. Sonra da Ali ile bir daha konuşmayın. Mehmet reis adamdır ama, onunla kanki olun. Son olarak da şu kızın peşini bırakın yahu, yaz gelsin bir neler neler göreceksin.🤪 Son olarak konu ile alakası yok ama şu videoyu izle fena gaza gelirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8. sınıfta ne yapmayı bekliyorsun. Şu hale bak. Kız için birbirinizi vuruyorsunuz. Arkadaşlarının gerçek yüzü ortaya çıkmış. Arkadaşına söyle kına yaksın.
Ona gerçekten güveniyordum ama tek yaptığı arkamdan hançer saplamak oldu.
Vay be gerçekten şaşırtıcı ne arkadaşlar varmış. Laf yaymaya falan gerek yok gidin onla konuşup lafı koyun (ciddi anlamda napim falan değil yani). Zaten yüzü varsa pişman olacaktır ve o vicdan azabı ona yeticektir. Sonra da sallayıp önünüze bakın.
Arkadaş pek vicdan azabı çekecek biri değil ama teşekkür ederim tavsiye için.
Vay sen Ali'ye bak sen. Meymenetsiz, satıcı seni. 😂 😂 😂 Hocam böyle diyorum ki sevinin diye. Ben sinirli olduğumda sinirlendiğim şeyin kötülenmesine bayılırım. Konuya gelecek olursak satıcı Ali'nin yüzüne çatır çatır anlatın her şeyi. Ama mümkünse çoğu insanın duyabileceği bir yerde ve biraz da sesinizi yükselterek. Sonra da Ali ile bir daha konuşmayın. Mehmet reis adamdır ama, onunla kanki olun. Son olarak da şu kızın peşini bırakın yahu, yaz gelsin bir neler neler göreceksin.🤪 Son olarak konu ile alakası yok ama şu videoyu izle fena gaza gelirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aslında Ali'ye güvenilmez diyordum içten içe ama güvendim. Mehmet reis gerçekten adam. Ona önceden kötü davranırdım ve gene de beni satmazdı. Beni üzen şey Ali'ye çok güveniyordum. Hala daha içimden bir parça Ona inanmak istiyor. Mehmet'i duyduklarının yalan olduğuna inanıyor.

Ona gerçekten güveniyordum ama tek yaptığı arkamdan hançer saplamak oldu.

Arkadaş pek vicdan azabı çekecek biri değil ama teşekkür ederim tavsiye için.

Aslında Ali'ye güvenilmez diyordum içten içe ama güvendim. Mehmet reis gerçekten adam. Ona önceden kötü davranırdım ve gene de beni satmazdı. Beni üzen şey Ali'ye çok güveniyordum. Hala daha içimden bir parça ona inanmak istiyor. Mehmet'i duyduklarının yalan olduğuna inanıyor.

Bir kız için girdiğin hale bak. 8.sınıfa gidiyorsun bir de ilginç.

Hala daha içimden bir parça Ona inanmak istiyor. Mehmet'i duyduklarının yalan olduğuna inanıyor.
Bunu yapma işte. Yahu adam sana ihanet etmiş, sen hala yalan diyorsun, olay olalı ne kadar oldu tam bilmiyorum ama Ali denen şahıs hala özür bile dilememiş galiba. Bırak şunun peşini.
Ne alaka oda aynı şeyi yapmış buna söylemiş. Ali veliye söylemiş.
Mehmet denen şahıs Teknocuk'a olayı anlatmış. Mehmet olmasa Teknocuk bilmiyor yani olayı.

Bunu yapma işte. Yahu adam sana ihanet etmiş, sen hala yalan diyorsun, olay olalı ne kadar oldu tam bilmiyorum ama Ali denen şahıs hala özür bile dilememiş galiba. Bırak şunun peşini.

Mehmet denen şahıs Teknocuk'a olayı anlatmış. Mehmet olmasa Teknocuk bilmiyor yani olayı.
Bu olay ilk 2 hafta önce oldu. Ben bugün öğrendim bunu. 2 hafta önce gözümün içine baka baka inkar etmişti.

Kız benim için çok önemli değil. Ben Ali ile 5 yıldır arkadaşım hem de çok yakın arkadaştım. Ancak o benim kadar yakın olmadığı 8 yıllık bir arkadaşına sattı beni. Gerçekten aşırı sinirliyim şu an.
Zaten ortaokuldan sonra çoğu arkadaşınız ile görüşmeyeceksiniz. Takmayın kafanıza. Bu yaşlar bu tür olayların yaşanması için çok normal. Yeni nesil olarak aksiyon arıyoruz. Görüşmeye devam edin etmeyin sizin kararınız. Kendinizi üzmeyin hayatınıza devam edin kâfi.

Geri
Yukarı