Karanlık tema yenilensin

Karanlık tema yenilensin mi?

• Oy verenlerin toplamı
    94
Eskisi daha iyi bir karanlık tema vardı.

Renkler tam siyah olsun ve yazılar başlıklar beyaz olsun.
Mavi ve hafif açık siyah insanın gözünü yormakta.

Konu açma rengi, yeşil olsun.
Yeni mesajlar koyu turuncu.

Kısaca, daha basit ve cidden karanlık bir tema olsun.
İnanın şu yeni tema geldiğinden beri renk körlüğüm olduğu için yazıları sadece gri görüyorum. Ama sanki değiştirmişler önceden daha griydi şuan renkler biraz daha ayrı birbirlerinden.

Gayet güzel, modern bir görünüm. Saf siyah yapıp vBulletin gibi mi takılacağız? Şu anki koyu gri gayet güzel. Tarayıcı temasına da uyum sağlıyor doğrudan.
Mobil cihazlarda özellikle AMOLED panele sahip kullanıcılarda saf siyahın ne kadar rahatlattığını tahmin bile edemezsiniz. Ki gün geçtikçe dizüstü ve masaüstü bilgisayarlara da AMOLED (veya AMOLED'e yakın) paneller gelmeye başlıyor. Bu başka bir forum sistemine benzemek değil karanlık temadan daha çok yararlanmak odaklı bir konu aslında. Stil tercih özelliği açık olduğu sürece herkes damak zevkine uyan karanlık temayı sistemden seçebilir.

Mobil cihazlarda özellikle AMOLED panele sahip kullanıcılarda saf siyahın ne kadar rahatlattığını tahmin bile edemezsiniz. Ki gün geçtikçe dizüstü ve masaüstü bilgisayarlara da AMOLED (veya AMOLED'e yakın) paneller gelmeye başlıyor. Bu başka bir forum sistemine benzemek değil karanlık temadan daha çok yararlanmak odaklı bir konu aslında. Stil tercih özelliği açık olduğu sürece herkes damak zevkine uyan karanlık temayı sistemden seçebilir.
Benim karşı çıktığım tek bir temanın zorunlu kılınması. AMOLED siyah gelecekse tabii ki gelsin ama bu tema da kaldırılmasın, bunu da sevenler var AMOLED'i de.

Benim karşı çıktığım tek bir temanın zorunlu kılınması. AMOLED siyah gelecekse tabii ki gelsin ama bu tema da kaldırılmasın, bunu da sevenler var AMOLED'i de.
Bizim şu an geri getirmeye çalıştığımız diğer karanlık temanın gelmesi. Yoksa eskiden beri 2 tema vardı karanlık stil sunan. İsteyen istediği gibi tercih yapabiliyordu aralarında.

Zaten şu anki tam siyah değil mi?
Hayır, maalesef değil. En karanlık olan kısmı bile %19 parlaklığa sahip.

1623243191355.png

Geri
Yukarı