Karantina insanları geliştirdi mi?

Sizce insanlar karantinada gelişti mi?

• Gelişti

• Gelişmedi

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
İnsanlar biraz olumlu yaklaşsa evde kalsa olur deniyor ama şu anda aslında insanlar kendine odaklansa olur bence mesela evde kalması için babama da bilgisayar aldık merak ettiği şeylere istediklerini yapıyor yani şu anda biraz ben merkezli olmak gerek bence.

20 senelik hayatım boyunca ilk defa düzenli maaşlı bir işe girdim, o da tam karantina zamanına denk geldi, paramı yiyecek zaman ve tatilim yok. Pazar günü yasak, cumartesi yasak, hafta içi akşam yasağı var. Bu beni geliştirmek yerine bayağı bir çökertti. Üstelik param olunca kendime bayağı bir farklılık katma, geliştirme hayallerim vardı sosyallik açısından. Hayatımdan 1.5 sene çalınmış gibi hissediyorum.

Mizah biraz fazla geriledi ama irademiz bence sağlamlaştı. Yine de kötü tabii ki. Keşke hiç böyle bir şey yaşamasaydık.

20 senelik hayatım boyunca ilk defa düzenli maaşlı bir işe girdim, o da tam karantina zamanına denk geldi, paramı yiyecek zaman ve tatilim yok. Pazar günü yasak, cumartesi yasak, hafta içi akşam yasağı var. Bu beni geliştirmek yerine bayağı bir çökertti. Üstelik param olunca kendime bayağı bir farklılık katma, geliştirme hayallerim vardı sosyallik açısından. Hayatımdan 1.5 sene çalınmış gibi hissediyorum.

Olsun hocam. Biriktirip kendi zevklerinize harcayabilirsiniz umutsuzluğa kapılmayın.

Kendi yakınlarım bayağı gelişti şahsen benim ayrıca insanlar insanı anladı eskiden ailem İngilizce dizi film izlememi yazılımla uğraşmamı garip bulurdu şimdi kendileri başladılar.

Beni geliştirdi derslerime çok daha önem vermeye başladım ve oyun oynamayı çok azaltım maksimum 2 saat onun haricinde kendime bir hedef koydum karantinadan dolayı sıkılmamak adına bir hobi edindim sanırım bana yaramış karantina.

Geri
Yukarı