Kardeşi polise şikayet etmek

drogbaformalı

Decapat
Abimin hareketlerine 10 yıl boyunca katlandım ve sonunda bardak taştı. Abimi polise şikayet etsem ne gibi ceza alır ve ne kadar alır?

Komşularımız, akrabalarımız ve arkadaşlarım şahit olacaktır. Yaptığı hareketler anormal. Yaptığı eylemleri yapmaması gerektiğini en az 5 defa uyarıyorum ve en sonunda sinirimden duvarlara kapılara vurup bağırıyorum.

Bu düşünceyi defalarca kez düşündüm. Hatta az önce polisi aradım fakat aile zoru ile kapattım ve sonra kendileri aradı, kapatmak zorunda kaldım. Bir defa daha olursa özel bir yere geçip sakince aramayı düşünüyorum.

Abimin hareketlerine 10 yıl boyunca katlandım ve sonunda bardak taştı. Abimi polise şikayet etsem ne gibi ceza alır ve ne kadar alır?

Komşularımız, akrabalarımız ve arkadaşlarım şahit olacaktır. Yaptığı hareketler anormal. Yaptığı eylemleri yapmaması gerektiğini en az 5 defa uyarıyorum ve en sonunda sinirimden duvarlara kapılara vurup bağırıyorum.

Bu düşünceyi defalarca kez düşündüm. Hatta az önce polisi aradım fakat aile zoru ile kapattım ve sonra kendileri aradı, kapatmak zorunda kaldım. Bir defa daha olursa özel bir yere geçip sakince aramayı düşünüyorum.
Nasıl haraketler sergiliyor ki?

Olay ne? Belki de olayı kendini haklı gibi gösterip anlatıyorsun, nereden bilelim? Belki de abine göre senin hareketlerin hatalıdır. Bunu bilemeyiz. Aile içi sorunları kendi aranızda halledin. Buradan hiç kimse aileniz içindeki yaşantıyı bilmediği için düzgün bir öneri veremez.

Konu troll ise bu konuyu şikayet edeceğim. Değil ise. Nasıl hareketler yapıyor, belki de sen abini çıldırtıyorsun o da seni dövüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı