Kardeşi polise şikayet etmek

Sorum hala cevaplanmadı. Arkadaşlar bunlar aklıma gelmiyor mu sanıyorsunuz ?

Yaptığı hareketlerin cezası ne olur ve ne kadar alır? Bu kadar basit ya!

Şaka mısın güzel dostum? Abin ceza falan almaz. Alsa başına neler geleceğini düşündün mü hiç? Ailenin sana tepkisini, abin ceza almaz ama alırsa onun yokluğunun vicdan rahatsızlığını vesaire. Saçma sapan şeyler için de polis aranmaz. Sen de sinir krizi geçirip duvar falan yumrukluyorsun. Abinin yaptığı kadar en az sen de varsın. İyi günler.

Klasik abi kardeş olayı, ne polisi ne hapsi? Sizinle uğraştığınızda takmayın yapmaz.
Klasik demeyin. Yemin ediyorum çok sinirleniyorum. Bir şey bilmeden konuşuyorsunuz... Madem adam gibi cevap vermeyeceksin yazma ve beni sinirlendirme lütfen...

Defalarca düşündüm taşındım. Arkadaşlarımın abileriyle bile kıyasladım. İnternetten araştırdım ve klasiği falan yok.

Şaka mısın güzel dostum? Abin ceza falan almaz. Alsa başına neler geleceğini düşündün mü hiç? Ailenin sana tepkisini, abin ceza almaz ama alırsa onun yokluğunun vicdan rahatsızlığını vesaire. Saçma sapan şeyler için de polis aranmaz. Sen de sinir krizi geçirip duvar falan yumrukluyorsun. Abinin yaptığı kadar en az sen de varsın. İyi günler.
Ben hapse attırmak istemiyorum sadece yapmamasını istiyorum. Defalarca düşündüm bu vicdan meselesini evet rahat etmeyecek. Gerekirse yurtta bile büyürüm ama abimle aynı evde kalmak istemiyorum. Kalmak zorunda olacaksam bile yapmamasını istiyorum. Çok mu şey istiyorum ?

Geri
Yukarı