Kardeşim beni taklit ediyor

Sentron

Picopat
Arkadaşlar belki de buraya yazmamam gerekirdi ama çok rahatsızım bu durumdan.
Kardeşim her saniye beni taklit ediyor ve annem de bir şey yapmıyor. Sizi bilmem ama evde benden bir tane daha olması çok rahatsız ediyor beni. Sadece taklit etmesi de değil "sana ne, ne yapayım, bana ne" gibi laflarla da rahatsız ediyor. Bir gün gerçekten çocuğu rahmetli edeceğim ne yapabilirim?

Kardeşim her saniye beni taklit ediyor ve annem de bir şey yapmıyor. Sizi bilmem ama evde benden bir tane daha olması çok rahatsız ediyor beni. Sadece taklit etmesi de değil "sana ne, ne yapayım, bana ne" gibi laflarla da rahatsız ediyor. Bir gün gerçekten çocuğu rahmetli edeceğim ne yapabilirim?
Büyüdükçe düzelir, zorla bir huyundan vazgeçiremezsin

Bunda rahatsız olacak ne var ki sen bir ünlüyü ya da bir karakteri taklit etmiyor musun oda demek ki seni öyle görüyor ki taklit ediyor bunu ona söyleyebilirsin de.

Bunda rahatsız olacak ne var ki sen bir ünlüyü ya da bir karakteri taklit etmiyor musun oda demek ki seni öyle görüyor ki taklit ediyor bunu ona söyleyebilirsin de.

Etmiyorum. Dizideki bir karakteri taklit etsem profil fotom yapsam kimse bir şey diyemez gerçek değil o karakter. Yani bildiğin alışverişte annem bana bir mont almış aynısını aldırmaya çalıştı. Yani bunda rahatsız olmayacak bir şey varsa söyleyin ki bileyim.

Umursama, kısa zamanda düzelir.
Kısa zamandan kastın üniversite sınavına kadarsa bilemiyorum

Ona söylediğimde sadece " taklit etmiyorum " diyor itiraz edersem de deliyim sanıyorlar annem babam. Böyle giderse çocuğu eşşek sudan gelinceye kadar döveceğim.

Vur ensesine şaplağı otuttur. (!)

Şaka bir yana evden biraz uzaklaş ya da sende onu taklit et büyüyünce anlicak saçma ve gereksiz olduğunu. Sonuç olarak o sizin kardeşiniz belki de eğlenmeye ihtiyacı vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı