Kardeşim voleybolcu olmak istiyor

MustafaMerts

Hectopat
Arkadaşlar kardeşim 13 yaşında ve voleybol çok seviyor. Bu arada erkek ama ne bileyim dedim git futbola basketbola, illa ki tutturdu voleybol da voleybol ama baktım erkek voleybol kulübü falan da yok. Ne yol izlemeliyiz? Yani çok istiyor, ailem tamam diyor zaten virüs var da yani bu virüs falan bitince olabilir diyeceğim ama kulüp yok. Ne yapabiliriz? Yazım yanlışı olabilir anlamadığınız bir yer varsa anlatabilirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Erkek voleybol kulübü yok derken? Eğitim görebileceği bir yer mi yok? Bulamıyorsanız beklesin, ortaokul ve liselerin voleybol takımları olabiliyor onlara gider okullar açılınca. Voleybolun, futbolun erkeklikle alakası nedir onu da çözemedim ama neyse.

Ya onun gideceği yer hep kız dolu kızların arasında durmak istemiyor ve sadece erkekler maçlarına çıkmak istiyor zaten ortaokul takımında ama yan kulüpde istiyor.

Bırakın istediğini yapsın. İleride istediğini yapmazsa iş hayatında sıkıntı çeker bence.

Reis haklısında mesela Beşiktaş-Fenerbahçe gibi büyük takımların voleybol erkekler ligi var da ben mi bilmiyorum? Yani voleybol oynayan erkeğin geleceği olabilir mi diye şüphelerim var.

Bilmiyordum teşekkür ederim. Okul takımı var hatta okulda oynayan çok kişi var da bilmiyordum. Liseye bile kapalı voleybol sahası olan okula istiyor yani o derece seviyor :D.
Bırakın istediğini yapsın. İleride istediğini yapmazsa iş hayatında sıkıntı çeker bence.

Ya aslında benim basketbola isteme nedenim 1.80 boyu olması. Baskette kullanırsa daha çok başarılı olacağını umuyordum ama fikrim değişti zorlamayacağım artık.

Bir şey aklıma takıldı peki nereden başlamalıyız? Yani Çanakkale'de yaşıyoruz yok maalesef.

Yani gideceği bir yer yok sadece okulda oynayabiliyor.

Bilmiyordum teşekkür ederim. Okul takımı var hatta okulda oynayan çok kişi var da bilmiyordum. Liseye bile kapalı voleybol sahası olan okula istiyor yani o derece seviyor :D.

Ya aslında benim basketbola isteme nedenim 1.80 boyu olması. Baskette kullanırsa daha çok başarılı olacağını umuyordum ama fikrim değişti zorlamayacağım artık.

Bir şey aklıma takıldı peki nereden başlamalıyız? Yani Çanakkale'de yaşıyoruz yok maalesef.

Yani gideceği bir yer yok sadece okulda oynayabiliyor.
Bende bilmiyorum ama Voleybol altyapımıza online başvurular başlıyor - Fenerbahçe SK burdan olmalı.

Geri
Yukarı