Kardeşimi Minecraft kanallarından nasıl koruyabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşim sırf onlar yüzünden tiktoğa başladı. Her gün benden araba modu istiyor çıldıracağım onun yüzünden ailem kavga ediyor ve mahmut, ferited veya deapdpies diye adam varmış onlar en iyi ytler miş bana onları söylüyor bıktımartık sileceğim ytyi ama ağlıyor başıma.

Eski Minecraft videoları ne kadar güzeldi. Ahmet Aga, TTO ve Burak Oyunda zamanları. Şimdi her şey iyice çocuklaştı.
Knk eskiden mesela sen çocukken büyüklerin senin izlediğin şeylere çocukça diyordu. Şimdi sen kardeşinin izlediği şeylere çocukça diyorsun. Aslında ikiside çocukça. Şuankiler biraz prim ve para peşinde o kadar. Eskiler biraz daha samimi.

Kardeşini Minecraft kanallarından değil de Brawl Stars kanallarından kurtarmaya çalış. Minecraft kanallarının dönemi biteli çok oldu. 2017'de bittiler. Ondan sonra Roblox ve Brawl Stars başladı ve onlar Minecraft kanallarından daha kötüler.
Roblox öyle ama ben Brawl Stars kanalların da çocuksu birşey görmüyorum.

Kardeşini Minecraft kanallarından değil de Brawl Stars kanallarından kurtarmaya çalış. Minecraft kanallarının dönemi biteli çok oldu. 2017'de bittiler. Ondan sonra Roblox ve Brawl Stars başladı ve onlar Minecraft kanallarından daha kötüler.

Yok Brawl Stars sevmiyor. Roblox'u bilmiyor olabildiğince göstermemeye çalışıyorum. Minecraft'ı PS3 cihazından oynuyor genellikle bir de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı