Kardeşimi Minecraft kanallarından nasıl koruyabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam onu geçtim bana
keriz
diyor. Videoyu izledim ve videodan olduğunu anladım.
İşte hocam, artık biliyor bu kelimeyi sinirlenince arkadaşlarına falan söyler, oradaki adam sırf bunu söyledi diye oldu, bir şikayetim de 20 yaşındaki bir insanın kendinden küçükleri hedef gösterip üstüne kötü örnek olması.

Laz ybj falan mı?
Laz'I ben bir korku videosuyla keşfetmiştim. Artık nefret ediyorum. Bir ara Lord Enzel'in sunucusunda ona gey demiştim (ama cidden öyle davranıyor) ondan sonra oradan banlanmıştım hiç de üzülmedim hak etti onu.

Bir de bunların yanında 3 4K aboneli Minecraft kanalları vardır bilir misiniz? Onlardan da koruyun hocam. Onlarda gerçekten çöp kanallar. Eğer illaki Minecraft izlemek istiyorsa bize gelin hakiki adam akıllı kanalları söyleyelim. Ben burada siz bilmiyorsunuz demiyorum fakat sizin bilmedikleriniz buradan da çıkabilir 😉.

Dakika 4:33 bakar mısınız? Gerçekten yazık. Çocukların bundan uzak tutulması lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de bunların yanında 3 4K aboneli Minecraft kanalları vardır bilir misiniz? Onlardan da koruyun hocam. Onlarda gerçekten çöp kanallar. Eğer illaki Minecraft izlemek istiyorsa bize gelin hakiki adam akıllı kanalları söyleyelim. Ben burada siz bilmiyorsunuz demiyorum fakat sizin bilmedikleriniz buradan da çıkabilir 😉.

Onları biliyorum hani mobilden MC çekip hani kayıt programları mobizen olanlar o topluluğun adını siz benden daha iyi biliyorsunuzdur hocam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı