Kardeşimi Minecraft kanallarından nasıl koruyabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet hatta taklit bile ediyorlar gerçek hayatta saklambaç gibi oyunlar oynamak yerine o videoların senaryosunu taklit etmeye çalışıyorlar.

O zaman kendi arkadaşlarınızı ikna edip "çok daha havalı" şeyler yapın onun yanında. Zamanla özenecek, arkadaşlarına anlatıcak "ben havalıyım" triplerine girecek. Zamanla o kanallardan kurtulacak.

Onları biliyorum hani mobilden MC çekip hani kayıt programları mobizen olanlar o topluluğun adını siz benden daha iyi biliyorsunuzdur hocam.
Hocam onlar dahada derin taraflar benim dediklerim bir üst katman kanalların linkini atıcam bekleyin.

Bunlar gelişmiş bir tık üst katmanı. Fakat bunlarında altında 3 4K aboneli her videonun sonuna !? yada ?! koyan taraf ve onunda altında sizin dediğiniz gibi hocam ismini bildiğimiz taraf bulunuyor.

Hocam onlar dahada derin taraflar benim dediklerim bir üst katman kanalların linkini atıcam bekleyin.

Bunlar gelişmiş bir tık üst katmanı. Fakat bunlarında altında 3 4K aboneli her videonun sonuna !? yada ?! koyan taraf ve onunda altında sizin dediğiniz gibi hocam ismini bildiğimiz taraf bulunuyor.
Bu kanaları ilk defa duyuyorum.Üst katmana hiç inmemiştim.

Bir arkadaşım da öyle vidler atıyor MC videoları ama bedwars falan atıyor roleplay değil kızmalı mıyım?

Yok o videolar iyi biz roleplay videolarından bahsediyoruz roleplay MC IQ düşürür.
Ben de eskiden bs videoları atıyordum ama hepsini sildim.

Yok oynamakta sıkıntı yok zevkler tartışılmaz sadece bu kanallar zararlı bundan bahsediyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı