Kardeşimin durumu beni çok üzüyor

Mehmetlows

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Benim bir kız kardeşim var 13 yaşında gayet sağlıklı herhangi bir akli sıkıntısı yok ama çok salak yani hiçbir şeyi anlamıyor tek bildiği kıyafet almak ve durmadan giyinmek. Dersleri de berbat durumu için ailecek endişeleniyoruz hiçbir manevi duygusu yok çevresindeki insanlara ve bize karşı çok saygısız. Kahvaltı sofrasını evdeki herkes sırasıyla toplar ama sıra ona gelince çirkeflik çıkarıyor hakaret ediyor veya ağlıyor. Annem ve babam pasif insanlar kardeşim böyle davranınca fazla tepki göstermiyorlar ama ben çok endişeleniyorum çünkü durmadan huzursuzluk çıkarıyor. Biz 4 kardeşiz ablam zeki ve manevi duyguları olan biri diğer kardeşimde, peki neden böyle bir duruma düştük anlamıyorum çok endişeleniyorum ne yapabilirim kardeşim geleceği ve bizim huzurumuz için endişeleniyorum. Böyle giderse iyi bir meslek sahibi olamaz kendi ayakları üstünde durmasını istiyorum. Sanırım anne ve babamın pasif olmasından kaynaklanıyor bunu nasıl çözerim?

Eğer hiç bir şeyden anlamıyor sizi iplemiyorsa, anne ve babaya saygısızlık varsa son çare olarak her ne kadar şiddeti sevmeyen bir insan olsam da ağzının ortasına bir tane güzel bir şekilde yapıştırın. Bak bakalım bir daha yapıyor mu.
Ben de 15 yaşında biri olarak söylüyorum, öyle biri değilim ama babam bana öyle bir şey yapsa karşılık verirdim, babam da olsa. Söylediğiniz şey doğru bir şey değil. Durumu daha da berbat yapar.

Eğer hiçbir şeyden anlamıyor sizi iplemiyorsa, anne ve babaya saygısızlık varsa son çare olarak her ne kadar şiddeti sevmeyen bir insan olsam da ağzının ortasına bir tane güzel bir şekilde yapıştırın. Bak bakalım bir daha yapıyor mu?

Evet hocam. Sağlam yapistirirsaniz bir daha yapmaz. Kendim bizzat denedim ve onayladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı