Kardiyo yapılmalı mı?

bartw0

Decapat
Daha fazla  
Yağ oranım %15'lerde boyum 176. kilom 72, kas kütlesi koyup bir yandan yağ oranımı düşürmek istiyorum. Ağırlık antrenmanı sonrası 15dk eğimli yürüyüş yapmayı planlıyorum. Yaparsam kas yıkımına uğrar mıyım? Aydınlatır mısınız?

Evet, kilo almak için de vermek içinde kardiyo yapmalısın. Ama düşük yağ oranının asıl sırrı kalori açığıdır. Günde 1600 ile 1800 arası idealdir. aftada 3-4 gün kardiyo yeterlidir. Şimdiden bol şans brom🔥

Yağ oranım %15'lerde boyum 176. kilom 72, kas kütlesi koyup bir yandan yağ oranımı düşürmek istiyorum. Ağırlık antrenmanı sonrası 15dk eğimli yürüyüş yapmayı planlıyorum. Yaparsam kas yıkımına uğrar mıyım? Aydınlatır mısınız?
İdeal kilondasın hatta birkaç kilo alman daha iyi senin için.

Evet, kilo almak için de vermek içinde kardiyo yapmalısın. Ama düşük yağ oranının asıl sırrı kalori açığıdır. Günde 1600 ile 1800 arası idealdir. Aftada 3-4 gün kardiyo yeterlidir. Şimdiden bol şans brom🔥

Hocam 1600 1800 kas kütlesi korumak için düşük kaloriler hem de kendisinin aktivitesini bilmeden bu yorum tam yapılamaz bence 300 kalori açık yeterli olacaktır uzun vadede.

Geri
Yukarı