Karga beslemek istiyorum

Worldax

Hectopat
Yer
Gebze, Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben karganın sesini duydukça mutlu oluyorum, hoşuma gidiyor ve artık evimde karga beslemek istiyorum. Evim dubleks, yazları terasta yaşıyorum ve kargayı besleyebileceğimi düşünüyorum. Acaba nereden karga bulabilirim, alabilirim? En sevdiğim hayvan türlerinden birisi. Eğer aranızda karga besleyen birisi varsa nasıl beslendiğini anlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunda gülünecek bir şey yok, muhabbet kuşu besleyeceğime karga beslerim severek beslerim daha iyi sevdiğim hayvanlardan birisi.

Ben saksağan beslemiştim. Sokakta buldum çocukların elinden aldım garibanı. Baya sevgi dolu bir hayvan aslında 😂 günde 3 kere tişört değiştirdim büyüyene kadar, sonra bir tane kuş yuvasına verdim dışarıda yaşamaya alıştırıp saldılar. Kakasıyla başa çıkabilecekseniz alın ben PC başındayken omzuma konup yanağımı kaşıyordu 😁

Ben saksağan beslemiştim. Sokakta buldum çocukların elinden aldım garibanı. Baya sevgi dolu bir hayvan aslında 😂 günde 3 kere tişört değiştirdim büyüyene kadar, sonra bir tane kuş yuvasına verdim dışarıda yaşamaya alıştırıp saldılar. Kakasıyla başa çıkabilecekseniz alın ben PC başındayken omzuma konup yanağımı kaşıyordu 😁
Sahiplendiren birisi varmıdır bildiğiniz? Bu arada keşke sizin gibi bir tecrübe yaşabilseydim :D

Geri
Yukarı