Kargo 5 gündür taşıma durumunda

Ömer Kutay

Hectopat
Merhabalar 3 Temmuz cumartesi günü Trendyol'dan Razer DeathAdder V2 mouse sipariş ettim aynı gün kargoya verildi. Daha sonra yurtiçinin sitesine girip takip numarasına baktığımda ürün taşıma durumunda gösteriyordu fakat çarşamba gününe kadar sürekli olarak taşıma durumda kaldı. Çarşamba günü yurtiçini aradığımda kargo bizde gözükmüyor isterseniz aldığınız yeri arayın dendi ve bende Trendyol'dan ürünü aldığım satıcının ismini Google'da aratarak telefon numarasını buldum. Aradığımda bir bayan açtı ve bu numaranın WhatsApp hattından bize sipariş numaranı atar mısın dedi bende sipariş numarasını attım 7-8 dakika sonra bana "ürün şu an aktarma merkezinde ürünü tedarik edecekler eğer bulamazlarsa tazmin başlayıp size iade yapacağız" dendi fakat ne dediklerini cidden anlamadım. Bu sabah Trendyol'u arayarak ürünün gelmediğini söyledim müşteri hizmetleri bu konuda bir şeyler yapacağını söyledi ve ürünüm gelmezse para iadesi olacağını söyledi ama yine bir şey anlamadım. Tam olarak ne olacak? Bu tarz konularda pek bilgili değilim sadece klavye, mouse vb. şeyler alacağım zaman internetten alışveriş yapıyorum.

Benim de sipariş ettiğim kulaklık kaybolmuştu. Paramı iade ettiler. En kötü iadeniz gerçekleşir.

Umarım öyle olur eğer para iadesi yapılırsa başka bir satıcıdan alacağım.
Benim de sipariş ettiğim kulaklık kaybolmuştu. Paramı iade ettiler. En kötü iadeniz gerçekleşir.
Kargo ellerine ulaşmadığı için iade olacakmış az önce yurtiçini aradım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı