Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

Asdasgudas

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Muğla
Merhaba arkadaşlar, başlıkta görüldüğü üzere kargo göndereceğim. 3 tane nevresim takımı üst üste koyacağım ve o şekilde paketlenecek. Her kutunun yüksekliği 7 cm en-boy kare şeklinde 35'er santimetre. Toplam ağırlık da 6 kilogram. Farklı kargo şirketlerinde farklı ücretler alıyorum ama internetten hesapladığım ücretle şubede bana çıkarılacak ücret aynı mıdır? PTT Kargo 31 TL ücret çıkarırken Yurtiçi ve Aras Kargo 47'şer TL çıkardı. Bunun hesabı nasıl yapılır? 8.30 desi/kg oluyor ben hesaplayınca ama yanlışlık var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim peki hangisini önerirsiniz.
Alıcı şubeden alacaksa PTT'den yollayın en uygun o. Kargoları dağıtıma çok geç çıkarıyorlar hatta dağıtıma çıkmadan geri yolladıkları bile oluyor. Black friday zamanında 100'lerce kişinin başına gelmiş ben kılpayı kurtardım. :D

Alıcı şubeden alacaksa PTT'den yollayın en uygun o. Kargoları dağıtıma çok geç çıkarıyorlar hatta dağıtıma çıkmadan geri yolladıkları bile oluyor.
Ben daha önceden Yurtiçi üzerinden gönderiyordum mağazamız varken anlaşmamız vardı. Mağaza kapanınca mecburen eldekileri satıyorum maksimum kara ulaşmaya çalışıyorum teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı