Kargoda PCI slotu kırılması

Ah ah nerede o anlayışlı kargocular:) İmzayı attığın anda "Teslim aldın sorumluluk senin" diyip arkasını dönüp gidiyor adamlar valla:)

Konuya dönecek olursak açık ara gönderen firmanın hatası hatta ahmaklığı diyebiliriz buna. Bence telafi etmek zorundalar ama nasıl bir yasal prosedür işler bu durumda bilmiyorum.

@Recep Baltaş hocam Vatan çalışanlarının, DDR4 slota, DDR3 RAM tavsiyesi, aynı firmanın çalışanının termal macunu eliyle sürmesi. Bunlar 1 firma ve örnekleri. Adamlar oyuncak birleştiriyor sanki. Ben bunu anlatsam yoldan geçen bir beyefendi de toplayabilir. Ama önemli olan işi düzgün yapmak ama nerede?
@painkiller Tut kolundan sen de kaçamasın bir yere. :)

Arkadaşlar bilgisayarı kuzenim topladı ama suç yine benim üstüme kalmış gibi oldu neyse kendisi bana telâfi olarak bir anakart alacakmış [emoji3] Umarım sadece hasar anakarttadır [emoji120]

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarım bir sıkıntı yoktur ekran kartında fanlar vs. iyi ama daha bağlantı yerine bakma şansım olmadi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı