Kargoda PCI slotu kırılması

Ah ah nerede o anlayışlı kargocular:) İmzayı attığın anda "Teslim aldın sorumluluk senin" diyip arkasını dönüp gidiyor adamlar valla:)

Konuya dönecek olursak açık ara gönderen firmanın hatası hatta ahmaklığı diyebiliriz buna. Bence telafi etmek zorundalar ama nasıl bir yasal prosedür işler bu durumda bilmiyorum.

@Recep Baltaş hocam Vatan çalışanlarının, DDR4 slota, DDR3 RAM tavsiyesi, aynı firmanın çalışanının termal macunu eliyle sürmesi. Bunlar 1 firma ve örnekleri. Adamlar oyuncak birleştiriyor sanki. Ben bunu anlatsam yoldan geçen bir beyefendi de toplayabilir. Ama önemli olan işi düzgün yapmak ama nerede?
@painkiller Tut kolundan sen de kaçamasın bir yere. :)

Arkadaşlar bilgisayarı kuzenim topladı ama suç yine benim üstüme kalmış gibi oldu neyse kendisi bana telâfi olarak bir anakart alacakmış [emoji3] Umarım sadece hasar anakarttadır [emoji120]

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarım bir sıkıntı yoktur ekran kartında fanlar vs. iyi ama daha bağlantı yerine bakma şansım olmadi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı