Kargom yanlış birine teslim edilmiş

UmutCCAN

Decapat
Kargomu farklı birine ve benim yaşadığım ilçeye gelmedi, müşteri hizmetlerini aldım talebinizi aldık dedi.
Aldığım ürün gözlük, alan şahıs ürünü açacak ve kullanabilir. Ben bunu kabul edemem. Ne yapmam gerek? Site Hepsiburada.
Kargo MNG Kargo.

Kargomu farklı birine ve benim yaşadığım ilçeye gelmedi, müşteri hizmetlerini aldım talebinizi aldık dedi.
Aldığım ürün gözlük, alan şahıs ürünü açacak ve kullanabilir. Ben bunu kabul edemem. Ne yapmam gerek? Site Hepsiburada.
Kargo MNG Kargo.
Hepsiburada satıcısından aldıysan sıkıntısız tekrar geri gönderim yaparlar. Ama satıcı hepsiburada değilse biraz uğraştırır diye düşünüyoruım.i

Hepsiburada ya size yenisini gönderir ya da para iadesi yapar bu konuda hiç emdişelenmeyin, yalnız ülkedeki kargo firmalarının duyarsızlığına bakar mısın adam aramadan sormadan başkasına veriyor kargoyu :D.

Hepsiburada iade konusunda hiç sıkıntı çıkarmıyor. Hemen hallederler.

Hepsiburada satıcısından aldıysan sıkıntısız tekrar geri gönderim yaparlar. Ama satıcı Hepsiburada değilse biraz uğraştırır diye düşünüyoruım. İ

Hepsiburada'ya size yenisini gönderir ya da para iadesi yapar bu konuda hiç emdişelenmeyin, yalnız ülkedeki kargo firmalarının duyarsızlığına bakar mısın adam aramadan sormadan başkasına veriyor kargoyu :D.

İşte bu yüzden Amazon kullanın 👍

Hepsiburada ile alakalı değil durum. Kargonun sorumsuzluğu olduğu için kargodan talep edebilir Hepsiburada.

Değerli yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim ben memleket de olduğum için eğer tekrar gönderir lerse kendi evimde olacağım iade etmem daha iyi olur bende durumu hızlandırmak için hem iade talebinde bulundum eğer bir aksaklık olur diye tüketici hakem heyetine başvurdum :)

N11 de yaşadım aynı sorunu 2 hafta sonra aradılar ama ben sorunu çözmüştüm zaten karşı binadan biri almış kargoyu tanıdık dı getirdiler akşam.

N11 de yaşadım aynı sorunu 2 hafta sonra aradılar ama ben sorunu çözmüştüm zaten karşı binadan biri almış kargoyu tanıdık dı getirdiler akşam.
Maalesef benim durum böyle değil ben aslen kocaelinde oturuyorum lakin tatile tokat Reşadiye geldim evime uzun süre burada olduğum için (10gun) gözlük ihtiyacım vardı yaklaşık 1k lik gözlük aldım ve ürünü tokat Reşadiye değil de tokat merkeze geldi ve orada artık kime verirlerse Bülent diye birine vermişler şahıs la uzaktan yakından alakam yok.

Maalesef benim durum böyle değil ben aslen kocaelinde oturuyorum lakin tatile tokat Reşadiye geldim evime uzun süre burada olduğum için (10gun) gözlük ihtiyacım vardı yaklaşık 1Klik gözlük aldım ve ürünü tokat Reşadiye değil de tokat merkeze geldi ve orada artık kime verirlerse Bülent diye birine vermişler şahıs la uzaktan yakından alakam yok.

O zaman sizinle iletişime geçmelerini bekleyeceksiniz maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı