Karınca ilacı yemek

Hayır kusmak yanlış bir uygulama kusarken kusmukla birlikte dışarı çıkacağı için yemek boruna komple bulaşmış olucak ve daha kötü olabilir. Acile başvur.

Tavsiyem bol bol su içip durumunuzu kontrol edin. En ufak bilinç kaybetme hissinde 112'yi arayabilirsiniz. Veya şuanda arayıp bilgi almak da hem durumunuzu kontrol altına alır hem de durumla ilgili içinizi rahatlatırsınız. Sizi strese sokmak istemem ama bu karınca ilacından ölen çocuk vardı. Tabi ki sizin bağışıklık sisteminizle 2 yaşındaki çocuğunki bir değil. İlk cümleme katılıyorum.

Tavsiyem bol bol su içip durumunuzu kontrol edin. En ufak bilinç kaybetme hissinde 112'yi arayabilirsiniz. Veya şuanda arayıp bilgi almak da hem durumunuzu kontrol altına alır hem de durumla ilgili içinizi rahatlatırsınız. Sizi strese sokmak istemem ama bu karınca ilacından ölen çocuk vardı. Tabi ki sizin bağışıklık sisteminizle 2 yaşındaki çocuğunki bir değil. İlk cümleme katılıyorum.
Şu anda durumum normal fakat strese girdim. Hatta geçen zamanda birçok şey yediğim için arkadan çıkarma olasığım da yüksek. Abim bir saate gelir, hastane yolunu tutacağım direkt umarım kötü bir şey olmaz.

Geri
Yukarı