Karınca ilacı yemek

Öncelikle sakin olun, panik yapmak size hiçbir şey kazandırmaz. Arkadaşların dediği gibi kusmaya çalış, imkanın varsa hastaneye git.
Fare ilacı olsa belki ama karınca ilacından bir şey olmaz bence. Bende zamanında Amerikan sarmaşığı yemiştim, meğer zehirliymiş. Azıcık karnım ağrıdı bitti panik yapma. Bir de1-2 gün geçtikten sonra durumu yazar mısın?

Şu anda durumum normal fakat strese girdim.Hatta geçen zamanda bir çok şey yediğim için arkadan çıkarma olasığım da yüksek. Abim bir saate gelir, hastane yolunu tutacağım direk umarım kötü bir şey olmaz.
112 arayıp durumu izah edin. Yardımcı olsunlar size. Ona göre hareket edersiniz.

Son düzenleme:
Hocam eğer hastaneye gitme şansın yoksa yoğurda ve süte aban. Ve tuvalete gidip işaret ve orta parmağını boğazına kadar sokup kusmaya çalış. Zehirleneceğini sanmam ama yine de bir şekilde önlem almamız lazım.
2 tas yoğurdu gömdüm.Şimdi süt içiyorum umarım bir şey olmaz. :(

Öncelikle sakin olun, panik yapmak size hiçbir şey kazandırmaz. Arkadaşların dediği gibi kusmaya çalış, imkanın varsa hastaneye git.
Fare ilacı olsa belki ama karınca ilacından bir şey olmaz bence. Bende zamanında Amerikan sarmaşığı yemiştim, meğer zehirliymiş. Azıcık karnım ağrıdı bitti panik yapma. Bir de1-2 gün geçtikten sonra durumu yazar mısın?
Şu an bir sorunum yok ama gerçekten panikledim. Uzun süre geçtiği için arkadan atıp kurtulma ihtimali var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı