Karne hediyesi olarak ne aldırabilirim?

Aequitas233

Decipat
Daha fazla  
Soru açık ve net. Ben monitör aldırmak istiyorum yanına bir de mouse ile mouse pad almak istiyorum. Siz ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer durumunuz iyiyse neden olmasın ama birazcık ağır kaçabilir. Ben olsam giysi kıyafet isterdim.
Hocam durumumuz gayet iyi. Sadece cimriler. Çok zorlayacağım. Aslında kafamda monitör var. Yanına mause ve mausepad almak istiyorum. Bende de 1000 TL var. Üstünü katıp almak istiyorum. Ya da daha yaratıcı bir şey olabilir.

Hocam durumumuz gayet iyi. Sadece cimriler. Çok zorlayacağım. Aslında kafamda monitör var. Yanına mause ve mausepad almak istiyorum. Bende de 1000 TL var. Üstünü katıp almak istiyorum. Ya da daha yaratıcı bir şey olabilir.
Eğer gerçekten ihtiyacın varsa şöyle yapabilirsin. Ben televizyondan slayt yapmıştım yani bilgisayarımdan neden bilgisayar almamıza dair komik bir slayt yapmıştım gayet başarılıydı. 2 kez sunum yaptım ebeveynlerimin karşısında ve sonrasında aldılar. Slayt böyle komik kedilerden değişik mizahlardan oluşuyordu. Böylece hedefime ulaşmıştım.

Sistemini ve ekipmanlarını yaz ne lazımsa ona göre öneri verelim. Mesela atıyorum monitör almak yerine işlemci yükseltsen senin için daha iyi olabilir gibi gibi. Sistemini bilmediğimizden git şunları şunları al demek yanlış olacaktır.

Elektrikli scooter
Olmaz. Kaza yapıp bir yerimi parçalarsam annem de beni parçalar.

Sistemini ve ekipmanlarını yaz ne lazımsa ona göre öneri verelim. Mesela monitör almak yerine işlemci yükseltsen senin için daha iyi olabilir. Ama sistemini bilmediğimizden git şunu al diyemiyoruz.

Maalesef. Yeni bir bilgisayar aldım. Huawei Matebook D15 kullanıyorum. Oppo enco Free 2 kulak içi kulaklığım var. Logitech G213 klavyem var. Güzel bir kablosuz mouse ve mouse pad almak istiyorum. Oyun oynuyorum arada onun için güzel monitör almayı düşünüyorum. Özellikle yazılım ve İngilizce öğreneceğim. Bir de kitap alırım galiba.

Olmaz. Kaza yapıp bir yerimi parçalarsam annem de beni parçalar.

Maalesef. Yeni bir bilgisayar aldım. Huawei Matebook D15 kullanıyorum. Oppo enco Free 2 kulak içi kulaklığım var. Logitech G213 klavyem var. Güzel bir kablosuz mouse ve mouse pad almak istiyorum. Oyun oynuyorum arada onun için güzel monitör almayı düşünüyorum. Özellikle yazılım ve İngilizce öğreneceğim. Bir de kitap alırım galiba.

Monitör 24G2sp veya R25i-30 olabilir. Bütçe bunlara çıkıyorsa yapıştır gitsin, çıkmıyorsa gidip daha alt segment ürün almak yerine ekipmana yatır parayı.

Şöyle göstereyim.

Monitör 24G2sp veya R25i-30 olabilir. Bütçe bunlara çıkıyorsa yapıştır gitsin, çıkmıyorsa gidip daha alt segment ürün almak yerine ekipmana yatır parayı.
Hocam ekipmana yatıracağım da ne alacağım. Klavyem gayet iyi. Sadece mause ile mausepad gerekli onu zaten alacağım. Bilgisayara fazla bakıyorum ve ingilizce ile yazılım yapacağım. İyi olur.

Mouse pad pahalı geldi. Ben geçen sene klassenin farklı desenlisini Amazon'dan 200 liraya mı ne almıştım. Beğendiğiniz desenin daha uyguna satıldığı bir yer vardır illaki. Üründen memnun sayılırım kaç defa yıkadım hala taş gibi. Öyle çok üst beklentileriniz yoksa iş görecektir.

G305 almayın. Alınacak fare için bütçe belirtip öneri konusu açın. Ben bir süredir fiyatları veya yeni gelen modelleri takip etmiyorum, öneri verip yanlış yönlendirmek istemem.

G24-20 almayın cw sorunu yaşanabilir, önerdiğim bir monitör değildir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı