Karne hediyesi olarak ne aldırabilirim?

Hocam siz bilgisayaran üzerinden mi bir hediye istiyorsunuz
Evet.

Mouse pad pahalı geldi. Ben geçen sene klassenin farklı desenlisini Amazon'dan 200 liraya mı ne almıştım. Beğendiğiniz desenin daha uyguna satıldığı bir yer vardır illaki. Üründen memnun sayılırım kaç defa yıkadım hala taş gibi. Öyle çok üst beklentileriniz yoksa iş görecektir.

G305 almayın. Alınacak fare için bütçe belirtip öneri konusu açın. Ben bir süredir fiyatları veya yeni gelen modelleri takip etmiyorum, öneri verip yanlış yönlendirmek istemem.

G24-20 almayın cw sorunu yaşanabilir, önerdiğim bir monitör değildir.
Hocam mausepad çok beklentim yok. Odamda masama da güzel durur. Oyun oynarken de rahat olur. Mause konusunda kablosuz mause almak istiyorum daha rahat olur. Ya da https://www.hepsiburada.com/steelseries-rival-3-rgb-oyuncu-mouse-pm-HB00000QLEFO
bu mause da olabilir. Sizin dediğiniz gibi mause konu açarım. Monitör önerir misiniz? Biraz da bütçe dostu olsun.

Hocam mouse pad çok beklentim yok. Odamda masama da güzel durur.

Klasse, xrades veya porge öneriliyor genel olarak 90x40 mouse pad düşünenlere. Bu markalardan desenini beğendiğiniz varsa alınabilir.

Mouse konusunda kablosuz mouse almak istiyorum daha rahat olur.

Dediğim gibi, 1000-1500 bandı kablosuz alınabilecek bir aralık fakat yeni modelleri takip etmediğim için ne önerilir bilemiyorum.

Rival 3 almayın kötü bir faredir. Kablolu alınacaksa SS Prime alabilirsiniz.

Monitör önerir misiniz? Biraz da bütçe dostu olsun.

Vallahi hocam konunun başında söylediğim modeller var. Fiyatlar ve olan ürünler belli, sihirli değneğim yok maalesef.

Nays ile 200 lira geri ödeme + Pazarama'da ilk alışverişe özel kupon ile 4550 lira falan oluyor.

İlla öneri lazımsa bu olabilir fakat bana kalırsa AOC alırsanız ileride daha mutlu olursunuz. Belki yıllarca kullanacağınız bir üründe ucuza kaçmak pek doğru bir hamle olmayacaktır.

Geri
Yukarı