Karneler basıldıktan sonra devamsızlık silinir mi?

Eyomen

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün 30.5 devamsızlığım vardı. Müdür yardımcısıyla konuştum 29.5'a düşürdü, 1-2 saat önce fakat karneler basildiysa sınıfta kalma gibi bir durum oluyor mu? Değiştirebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün 30.5 devamsızlığım vardı. Müdür yardımcısıyla konuştum 29.5'a düşürdü, 1-2 saat önce fakat karneler basildiysa sınıfta kalma gibi bir durum oluyor mu? Değiştirebilir miyim?
Benim bildiğim karneler perşembe günü basılır,zaten karneler basılmış olsa devamsızlığın ile oynayamazdı müdür yardımcısı.

Cuma günü mesai bitimine kadar devamsızlıklar, notlar vs. değiştirilebilir. Karne basılmasıyla bunların ilgisi yoktur. Okul idaresi istediği gün karne basabilir. Notlarda okul idaresi değişiklik yaparsa bu değişikliği ilgili notu giren öğretmen ile yapıp bu değişikliği öğretmen imzalı not çizelgesi ile onaylar. Cuma günü mesai bitiminden sonra bakanlık notları vs. kilitler. Bu saatten sonra değişiklik için bakanlığa gerekçe ve ilgili evrakla değişiklik için okul idaresi yazı yazar. Bu yazının gereği okula müfettiş vs. gelir ve ihmali olanlara ceza verir.

Zamanında okul müdürlüğü yaptığım için bu konuda eminim.

Cuma günü mesai bitimine kadar devamsızlıklar, notlar vs. değiştirilebilir. Karne basılmasıyla bunların ilgisi yoktur. Okul idaresi istediği gün karne basabilir. Notlarda okul idaresi değişiklik yaparsa bu değişikliği ilgili notu giren öğretmen ile yapıp bu değişikliği öğretmen imzalı not çizelgesi ile onaylar. Cuma günü mesai bitiminden sonra bakanlık notları vs. kilitler. Bu saatten sonra değişiklik için bakanlığa gerekçe ve ilgili evrakla değişiklik için okul idaresi yazı yazar. Bu yazının gereği okula müfettiş vs. gelir ve ihmali olanlara ceza verir.

Zamanında okul müdürlüğü yaptığım için bu konuda eminim.

Hocam benim şu an 29.5 sınıfı geçiyorum yani bundan sonra girilen bir devamsizlik beni etkiler mi hoca girmeyecek sanirim.

Hocam benim şu an 29.5 sınıfı geçiyorum yani bundan sonra girilen bir devamsizlik beni etkiler mi hoca girmeyecek sanirim.
Karneler basıldıktan sonra değişiklik yapılırsa ilgili karneler, not çizelgeleri, ŞÖKK (şube öğretmenler kurulu) toplantısı yeniden yapılmalı kalanlar için. Bununla ne idare ne öğretmenler tekrar uğraşmak istemez. Okul idaresi öğretmenler sonradan değişiklik yapmasın diye sistemden notları kilitler, e okuldan öğrermenlerin bu tür değişiklik yetkilerini alır ( whatsapp grubundaki yetki sınırlandırma gibi). Özetle karne basıldıktan sonra olağanüstü bir durum yoksa öğrencinin aleyhinde değişiklik yapılmaz.

Karneler basıldıktan sonra değişiklik yapılırsa ilgili karneler, not çizelgeleri, şökk (şube öğretmenler kurulu) toplantısı yeniden yapılmalı kalanlar için. Bununla ne idare ne öğretmenler tekrar uğraşmak istemez. Okul idaresi öğretmenler sonradan değişiklik yapmasın diye sistemden notları kilitler, e-Okul'dan öğrermenlerin bu tür değişiklik yetkilerini alır ( WhatsApp grubundaki yetki sınırlandırma gibi). Özetle karne basıldıktan sonra olağanüstü bir durum yoksa öğrencinin aleyhinde değişiklik yapılmaz.

Şu an hala aynı geçiyorum sinifi o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı