Karnım yediğim gevrek yüzünden çok kötü

Kargaşa

Hectopat
Yer
Ankara
Ben normalde her kalktığımda gevrek yiyip okula giden birisiyim. Bugün normal düz gevrek yerken karnıma ağrılar girdi, çok şey etmeden tuvalete girdim. Sonra okula giderken sancılar girmeye başladı. Hocalardan rica ettim gitmem için ama izin vermediler. Saat 4 gibi eve geldim ama okulda çok çok kötüydü karnım yani 3 dakikada 1 sancı giriyordu. Eve geldiğimde ayıp değilse eğer ishal olmuştum. Ne yapacağımı bilemiyorum karnım bozuldu mu hap içmem lazım mı? 1 günde nasıl normal hale getirebilirim yarın önemli bir işim var çünkü?

Tarih değil de uzun süre açık kalınca da bozulabiliyor.
Normalde normal süt içiyordum ondan ağrı giriyordur diye laktosuz süte başladım onda da aynısı oldu. Değiştirdiğimden olabilir ama 1 haftadır kullanıyorum. Bir de atıyorum saat 7.10 da hazırlıyorsam gevreği 7.23 gibi bitiriyordum hızlı bitirebilmek için ondan olabilir.

Sorunun ne olduğunu bilmeden hap içmek riskli. Ya haplık bir durum değil de daha acil bir şeyse? Sağlık şakaya gelmez, acile görünmeniz en sağlıklısı olur.
Sabah parol içtim başka ağrı kesici hap bulamadım. Tabii haplık olay değil de bilemedim. Sağlığa gidebilir miyim bilmiyorum deneyeceğim.

Ben normalde her kalktığımda gevrek yiyip okula giden birisiyim. Bugün normal düz gevrek yerken karnıma ağrılar girdi, çok şey etmeden tuvalete girdim. Sonra okula giderken sancılar girmeye başladı. Hocalardan rica ettim gitmem için ama izin vermediler. Saat 4 gibi eve geldim ama okulda çok çok kötüydü karnım yani 3 dakikada 1 sancı giriyordu. Eve geldiğimde ayıp değilse eğer ishal olmuştum. Ne yapacağımı bilemiyorum karnım bozuldu mu hap içmem lazım mı? 1 günde nasıl normal hale getirebilirim yarın önemli bir işim var çünkü?
Bağırsak enfeksiyonu salgını var, geçen hafta ben de aynı durumdaydım. Hastaneye gitseniz daha iyi.

Geri
Yukarı