Karşı Cins Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Egolu olmalarını sebebi bir kıza çok erkek yazıyor. Fake kız hesabı açtığında 100 erkek sana yazarsa egon şişer. Bana 100 kız yazsa benimde egom tavan yapar

Kadın erkek birbirini tamamlıyorsa nasıl eşit olabilirler?
Yok ben kimsenin giyimine kuşamına karışmam.

Kadın erkek birbirini tamamlıyorsa nasıl eşit olabilirler?
Yine metnin içinde yazan yazıyı okursan "her insanın kanı kırmızı akar." Tarih boyunca her zaman erkek üstün olmuştur. Şuan çoğu yasaya göre eşittir. Hak, hukuk olarak. Eşitlik kavramını açmamız gerek.

Belki de birlikte olduğumuz kadınlar biz onların yanındayken sanki yanında çok yakışıklı zengin birini hayal ediyorlardır?
Bazende kız arkadaşımız yanındayken fiziği güzel bir kadın geçince bakıyoruz. Belki başka bir kızı hayal edersin. Tek taraflı düşünme.

O zaman da gereksiz bir ideoloji oluyor feminizm. Zaten olması gereken konularda eşit. Daha eşitliği savunmak niye?
Bazende kız arkadaşımız yanındayken fiziği güzel bir kadın geçince bakıyoruz. Belki başka bir kızı hayal edersin. Tek taraflı düşünme.
Ben hiç sevdiği kız yanındayken başka bir kız varmış gibi düşunen bir erkek görmedim.

Bana garip geldi bu düşünceler. Aşık olmamışsın, büyük ihtimalle fazla seçici birisindir. Onların davranışlarından ötürü iğrenme duygusu yaşayabilirsin. Adet mevzusu için menopoza kadar beklemek lazım.

Homoluk konusunda ise eğer öyle olsaydın, çevren sana bunu belli ederdi diye düşünüyorum. Birine olan ilginden ötürü sana şorolo musun diye sorabilirlerdi gibisinden.

Bu arada profilinde 23 yaşında olduğun yazıyor.

O zaman da gereksiz bir ideoloji oluyor feminizm. Zaten olması gereken konularda eşit. Daha eşitliği savunmak niye?
Eşitliği yasalarda söyledim. Okuduğunuzu anlayarak yorumlarsanız daha iyi olur. Her zaman sınıflandırmak toplum için alçaltıcı bir durum olmuştur. Bir şeyi genel ele alsak sorunlar kesinlikle daha az olurdu. Örneğin herkes aynı okulda sen bir sınıflandırma yapmışsın sevmediğin öğrencileri ayırarak. Ama daha onları tanımıyorsun. Daha çok tanımayı dene. Sonra cinsel tercihini belirle. İticilik cinsiyete göre değil kişiye göre.

Ben hiç sevdiği kız yanındayken başka bir kız varmış gibi düşunen bir erkek görmedim.
Bende hiç sevdiği adam yanındayken başka bir adam varmış gibi düşünen bir erkek görmedim. Kadın erkek klavye fare gibidir. Biri olmazsa diğeri olmuyor.

Bi hata yüzünden öyle oldu. 23 yazıyor ama 19'um. Eşcinselim demedim eşcinsellikten korkuyorum dedim.
Bende hiç sevdiği adam yanındayken başka bir adam varmış gibi düşünen bir erkek görmedim. Kadın erkek klavye fare gibidir. Biri olmazsa diğeri olmuyor.
Anlayamadım?
Peki yasalarda eşitiz de diğer konularda eşit olmamız hem İslam'a hem doğaya aykırı değil midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…