Karşı cinsle aranız nasıl?

Ailem arkamdan konuşup yüzüme gülüyor. Sahte suratlarına derdimi mi anlatayım? Bana yaşattıklarıyla psikolojimi mahvettiler ömrüm boyunca unutamayacağım, aklımda geldikçe üzüleceğim şeyler yaşattılar. Yetim doğsam bu kadar mutsuz olmazdım niye o insanlara derdimi paylaşayım.
Hocam öncelikle adınıza gerçekten üzüldüm. Umarım durumlarınız düzelir. Ben bunu ergenleri genelleyerek yazdım. Sizi üzdüysem çok özür dilerim.

Ben liseye gittiğim için genelde kızlardan uzak duruyorum sebebi ya çok ergenler ya da seni her an arkandan bıçaklayacak gibiler. O yüzden kimseye kolay kolay güvenesim gelmiyor. Okulda beğendiğim biri vardı ama oda salağın önden gideniymiş maalesef. İyi ki yanında gidip konuşmamışım. Mesela bir arkadaşım var çok iyi bir kız arkadaşı var. Sevgili değiller ama baya araları iyi. Çocuk o kadar şanslı ki okuldaki en düzgünlerinden biri olabilir. Sanırım arkadaşlarım bu kızlarla konuşmamı fazla takmış olmalılar. Hafiften çıtlatıyorlar. Umarım okullar açıldığında bana yardım etmeye çalışmazlar. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı