Karşı cinsle aranız nasıl?

Kaçmana gerek yok. Hayat kısa istediğin gibi yaşa.
Bende yanlış yaptığımın farkındayım ama yanlış bir şey yaparsam diye korkuyorum. Hata yapmak kötü bir şey değil ama bilmiyorum işte mantığım böyle düşünse de o olay gerçekleştiğinde direk oradan uzaklaşman lazım gibi çalışıyor aklım.

Beni üzen 10. sınıfa geçiyorum. Bizim arkadaşlar temeli atmaya başladılar 1 ay önceden. 10. sınıfa herkes mutlu mutlu gezerken ben mutsuz gibi gezeceğimi düşünüyorum. Dersler tabi ki önemli ama insan da bunları düşünmeden edemiyor. 3-4 kız gelince direk oradan kaçan biriyim ben. Daha ne kadar kaçabileceğim? Ne zaman kendimi çirkin hissetmekten kurtulacağım? Ne zaman özgüvenim yerine gelecek? Bu sorularının cevaplarını sanırsam 10. sınıfta alacağım. Umarım benim için iyi sonuçlar ortaya çıkar.
Ya ne kaçıyorsun? Dostum kasma o kadar bir gün mutlaka seni seven biri olacak..
Bende bunu düşündüm geçen gece. Zaten 10. sınıfa geçtim. Bu yılda okula gitmezsem doğru düzgün geriye 2 sene sınava çalışmakla geçecek.
Bak kanka 10. sınıf çok tehlikeli bir sınıftır. Her an aşık ola bilirsin, başka bir durum ola bilir çok değişik bir sınıf umarım güzel atlatırsın.

Bir gün gaza gelip avm gibi bir yerde bir kıza selam diyeceğim. Bir insana selam demek neden bu kadar zor ki? Gerçekten kızın terslemesinden korkuyorum.

Bak kanka 10. sınıf çok tehlikeli bir sınıftır. Her an aşık ola bilirsin, başka bir durum ola bilir çok değişik bir sınıf umarım güzel atlatırsın.
Hocam 10. sınıf evde geçti. Hiçbir zaman "10. sınıfta şunu şunu yaptım, vay be" diyemeyeceğim maalesef.

Bir gün gaza gelip avm gibi bir yerde bir kıza selam diyeceğim. Bir insana selam demek neden bu kadar zor ki? Gerçekten kızın terslemesinden korkuyorum.
Türk kızlarının bir tarafları aşırı derece kalkık olduğu için kendilerini ilah zannediyor çoğu.
Hocam 10. sınıf evde geçti. Hiçbir zaman "10. sınıfta şunu şunu yaptım, vay be" diyemeyeceğim maalesef.
Aynı benimde :(

Geri
Yukarı