Karşı komşum izinsiz beni kayıt alıyor

Kardeşim ailesiyle bir konuş derim suç sende olmaz yarın bir gün sana patlar o yüzden sıkıntılı işler hele ki bu dönemlerde yaşarken daha çok sıkıntı sapık damgasını sen bile yersin ne olur ne olmaz veya annen konuşsun annesiyle diğer türlü çözülmez ama bir hal çaresine bak.

Gözünün gördüğü, yürüme mesafesinde olduğun kimseden korkmamalısın sana bir şey yapamazlar.

Dava açmaya kalma bile, bir sonuç çıkmaz.
Korkmuyorum zaten. Garibime gitti fazlasıyla. Allah dan dahi korkmuyorum ben. Rahatsız oldum.
Git konuş ailesiyle, bana böyle bir şey yapsalar psikolojim bozulur.
Tanımıyorum ki. 3 aydır bu evdeyim sadece.

Bizi de kızlarla sigara içerken karşı binadan bir adam sürekli izlerdi yazın. Gözümün içine bakardı, çatardım kaşlarımı el kol yapardım çek gözlerini diye hiçbir teki vermezdi. İnsanların garipliklerine takılmamak lazım. Bakma ve izleme açısından özel hayata saygı konusunda çok cahil bir toplumuz. Biri sizi izlerken izlemiyormuş gibi yapmak zorunda kalmak aşırı rahatsız edici bir durum. Umarım yakın zamanda kurtulursunuz bu durumdan.

Bizi de kızlarla sigara içerken karşı binadan bir adam sürekli izlerdi yazın. Gözümün içine bakardı, çatardım kaşlarımı el kol yapardım çek gözlerini diye hiçbir teki vermezdi. İnsanların garipliklerine takılmamak lazım. Bakma ve izleme açısından özel hayata saygı konusunda çok cahil bir toplumuz. Biri sizi izlerken izlemiyormuş gibi yapmak zorunda kalmak aşırı rahatsız edici bir durum. Umarım yakın zamanda kurtulursunuz bu durumdan.
O kadar doğru ki. Yazdığınız her şeyi ben yazmışım gibi.

Öbür balkonda takılacağım bir süre.

Bahçemizde yemek yerken dikizci komşumuz siyah güneş gözlüklerini takıp bizi kesiyordu.

Niye böyle bir şey yaptığını hâlâ daha anlayamadım...

Apartman dışkısı bunlar hep. Eski evim Üniversite karşısı olduğu için pek takmıyordu gençler birbirlerini. Burada hepsi aile.

Ne zaman sigara içmeye çıksam karşı binadaki mature de benimle içiyor, başta birbirimize "ne bakıyon" yapsakta bu artık karşılıklı içiyoruz. 😁
Anormal bir durumun içine düşmüşsün. Okurken psikolojim bozuldu. Ailesine röntgenciliğin yasak olduğunu ve rahatsız ettiklerini belirt.

Yeni konular

Geri
Yukarı