Karşı komşum izinsiz beni kayıt alıyor

SuiCast

Kilopat
Bundan bir ay önce bir hafta kadar süre arkadaşımla telefonda konuştuk günde 2-3 kez.
Uzun süre konuştuğumuz için (10-15dk) balkonda dışarıyı izleyip sigara içtim konuşurken. Bir süre sonra karşı binamda 5. katın beni izlediğini düşünmeye başladım.
Çünkü ne zaman balkona çıksam perdeyi açıp camın kenarına geçiyor birisi. Neyse anneme dedim bu olayı kızı falan vardır yanlış anlamıştır o tarafa bakma dedi.
Dediği gibi de oldu. Bugün de gene balkondayım dikkatimi çekti gene o ev. Perdeyi açtı gene birisi. Bu sefer 2 tane 15-16 yaşlarında kız var. Geçtim içeri yemeğe oturdum cam kenarında perde açıktı pek umursamadım. O tarafa bakınca bu kızların bizim binaya bakıp ellerinde telefon ve kamera ile video veya fotoğraf çektiklerini fark ettim.
Hiç bozuntuya vermedim. 2-3 DK çaktırmadan bakıyorum ara ara camı açmışlar gülüyorlar falan. Perdeyi kapattım bunlar fark etti sanırım yaptıklarını. Anında kapattılar camı perdeyi. Yokluyorum bunları 5 dakika sonra küçük bir çocuk 7-8 defa aynı kilimi gelip sirkeliyor.
Kim aynı kilimi 7-8 kez silkeler ki? Bir de 10-11 yaşında birisi.
O evdeki kızların babası sanırım cama çıkıyor tip tip bakıyor karısı ile. İşaret ediyorlar bizim binayı.

Sapık damgası yiyeceğim gibi. Kızlar tamam da şimdi neden izinsiz beni çekiyorsunuz. Babası da fark etmiş olmalı tip tip bakıyor karısı ile.
Arka balkona geçtim şimdi orada yakıyorum günlük. Gülmekten öleceğim sinirlerim bozuldu. Gitsem kızlara babası vurur herhalde. Bu nasıl bir sayko olaydır ya...
Normal tek bir günüm geçmez mi?

Gözünün gördüğü, yürüme mesafesinde olduğun kimseden korkmamalısın sana bir şey yapamazlar.

Dava açmaya kalma bile, bir sonuç çıkmaz.

Bundan bir ay önce bir hafta kadar süre arkadaşımla telefonda konuştuk günde 2-3 kez.
Uzun süre konuştuğumuz için (10-15dk) balkonda dışarıyı izleyip sigara içtim konuşurken. Bir süre sonra karşı binamda 5. katın beni izlediğini düşünmeye başladım.
Çünkü ne zaman balkona çıksam perdeyi açıp camın kenarına geçiyor birisi. Neyse anneme dedim bu olayı kızı falan vardır yanlış anlamıştır o tarafa bakma dedi.
Dediği gibi de oldu. Bu günde gene balkondayım dikkatimi çekti gene o ev. Perdeyi açtı gene birisi. Bu sefer 2 tane 15-16 yaşlarında kız var. Geçtim içeri yemeğe oturdum cam kenarında perde açıktı pek umursamadım. O tarafa bakınca bu kızların bizim binaya bakıp ellerinde telefon ve kamera ile video veya fotoğraf çektiklerini fark ettim.
Hiç bozuntuya vermedim. 2-3 DK çaktırmadan bakıyorum ara ara camı açmışlar gülüyorlar falan. Perdeyi kapattım bunlar fark etti sanırım yaptıklarını. Anında kapattılar camı perdeyi. Yokluyorum bunları 5 dakika sonra küçük bir çocuk 7-8 defa aynı kilimi gelip sirkeliyor.
Kim aynı kilimi 7-8 kez silkeler ki? Bir de 10-11 yaşında birisi.
O evdeki kızların babası sanırım cama çıkıyor tip tip bakıyor karısı ile. İşaret ediyorlar bizim binayı.

Sapık damgası yiyeceğim gibi. Kızlar tamamda şimdi neden izinsiz beni çekiyorsunuz. Babası da fark etmiş olmalı tip tip bakıyor karısı ile.
Arka balkona geçtim şimdi orada yakıyorum günlük. Gülmekten öleceğim sinirlerim bozuldu. Gitsem kızlara babası vurur herhalde. Bu nasıl bir sayko olaydır ya...
Normal tek bir günüm geçmez mi?

Güzel ülkemde bir gün yok ki heyecansız geçsin. :D

Geri
Yukarı