Kars'ta Türk Telekom nasıldır?

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Kars ilinin merkezinde yaşayıp Türk Telekom'dan memnun olan var mı? Şu an Vodafone kullanıyorum. Evdeyken çok iyi hızlar alıyorum ama Kars'tayken ciddi anlamda çöp hızlar alıyorum. Sırf Kars için de çıkmak istemediğimden ve tarife + paketim çok uygun fiyattan olduğundan 2. hat olarak Türk Telekom istiyorum. Kars'ta olup Türk Telekom'dan memnun olan var mı?
1672692718406.png

Bir de hat alırsam eğer bunu almak istiyorum. Sizce güzel midir bu?

Türk telekomda bırak kars'ı türkiyede memnun kalan görmedim daha hocam.

Edit: İnternet sanmıştım.
Hocam valla şöyle diyeyim: yurtta kalıyorum ve arkadaş iPhone 6s ile yanımda test yaptı yoğun saatte ve ne göreyim? Vodafone'un altına yaptığı saatlerde Türk Telekom 60-70 Mbps'de yardırıyor. Bu yüzden geçmek istiyorum.

Hocam valla şöyle diyeyim: yurtta kalıyorum ve arkadaş iPhone 6s ile yanımda test yaptı yoğun saatte ve ne göreyim? Vodafone'un altına yaptığı saatlerde Türk Telekom 60-70 Mbps'de yardırıyor. Bu yüzden geçmek istiyorum.
İnternet mi hat mı iyice kafam karıştı. Hat ise Türk Telekom kesinlikle F/P.

Edit: İnternet sanmıştım.
Yok hocam sabit internet olarak yakşacağım firma değildir ama mobil operatörü en son kullandığımdan yana kendini geliştirmiş sanırım. Vodafone'u ciddi ciddi geçiyor sanırım.

İnternet mi hat mı iyice kafam karıştı. Hat ise Türk Telekom kesinlikle F/P.
Mobil operatör hocam. Sabit internet değil. :D

Yok hocam sabit internet olarak yakşacağım firma değildir ama mobil operatörü en son kullandığımdan yana kendini geliştirmiş sanırım. Vodafone'u ciddi ciddi geçiyor sanırım.

Mobil operatör hocam. Sabit internet değil. :D
Evet, Vodafone'a fark bile atıyor. Yanına yaklaşamaz Vodafone. Ben kendi Telefonumda Turkcell Dükkan telefonumda Türk Telekom kullanıyorum gayet iyi. Turkcell'i aratmıyor.

Evet, Vodafone'a fark bile atıyor. Yanına yaklaşamaz Vodafone. Ben kendi Telefonumda Turkcell Dükkan telefonumda Türk Telekom kullanıyorum gayet iyi. Turkcell'i aratmıyor.
Evim Ordu'da hocam. Vodafone evimdeyken 200 Mbps civarı alıyor. Üstüne bir de 17 Gb bir tarifeyi 70 TL'ye kullanıyorum ve sınırsız gamer paketini 25.50 TL'ye kullanıyorum. Fazlaca uygun ve çıkarsam aynı şeyleri kullanmam tamamen imkansız olacak. O yüzden 2. hat olarak okulda ve yurtta kullanmak için Türk Telekom düşünüyorum.

Sadece Kars genelinde nasıl bir performansı var bilmiyorum hiç. En son 2019 yılında kullanmıştım ve hız olarak hiçbir şekilde beni tatmin etmiyordu.

Evim Ordu'da hocam. Vodafone evimdeyken 200 Mbps civarı alıyor. Üstüne bir de 17 Gb bir tarifeyi 70 TL'ye kullanıyorum ve sınırsız gamer paketini 25.50 TL'ye kullanıyorum. Fazlaca uygun ve çıkarsam aynı şeyleri kullanmam tamamen imkansız olacak. O yüzden 2. hat olarak okulda ve yurtta kullanmak için Türk Telekom düşünüyorum.

Sadece Kars genelinde nasıl bir performansı var bilmiyorum hiç. En son 2019 yılında kullanmıştım ve hız olarak hiçbir şekilde beni tatmin etmiyordu.
Gurbettesin h-a. Ben yurtta kalırken hep Turkcell tercih etmişimdir. Vodafone ve Türk Telekom hiç çekmezdi.

Geri
Yukarı