Kartal Yuvası değişim kabul eder mi?

omrcetin

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Kartal Yuvası internet mağazasından 19-20 Antrenman tişört satın aldım. Elime ulaşınca bedenin uymadığını gördüm. Sitesinde yazılana göre Kartal Yuvası mağazalarında değişim mümkünmüş ama tişört hediye olduğu için sadece etiketi koparıldı. Bir kere bile giyilmedi, faturası irsaliyesi, hediye paketine kadar duruyor. Değişim alırlar mı? Daha önce böyle bir şey yaşayan varsa merak ettim. (Müşteri hizmetleri hafta içi çalışıyormuş o yüzden buraya da sormak istedim. Belki aynı durumu yaşayan vardır. Bulunduğum ilçede mağaza yok olası bir şey ise gideceğim.)

Kartal Yuvası internet mağazasından 19-20 Antrenman tişört satın aldım. Elime ulaşınca bedenin uymadığını gördüm. Sitesinde yazılana göre Kartal Yuvası mağazalarında değişim mümkünmüş ama tişört hediye olduğu için sadece etiketi koparıldı. Bir kere bile giyilmedi, faturası irsaliyesi, hediye paketine kadar duruyor. Değişim alırlar mı? Daha önce böyle bir şey yaşayan varsa merak ettim. (Müşteri hizmetleri hafta içi çalışıyormuş o yüzden buraya da sormak istedim. Belki aynı durumu yaşayan vardır. Bulunduğum ilçede mağaza yok olası bir şey ise gideceğim.)
Bana yağmurluk hediye gelmişti, forma ile değiştirmiştim. Etiketi kopuktu. Alacaklarını düşünüyorum.

Kartal yuvası internet mağazasından 19-20 antrenman tişört satın aldım. Elime ulaşınca bedenin uymadığını gördüm. Sitesinde yazılana göre kartal yuvası mağazalarında değişim mümkünmüş ama tişört hediye olduğu için sadece etiketi koparıldı. Bir kere bile giyilmedi, faturası irsaliyesi, hediye paketine kadar duruyor. Değişim alırlar mı? Daha önce böyle bir şey yaşayan varsa merak ettim. (müşteri hizmetleri hafta içi çalışıyormuş o yüzden buraya da sormak istedim. Belki aynı durumu yaşayan vardır. Bulunduğum ilçede mağaza yok olası bir şey ise gideceğim.)

Etiket koparıldığı için alınmayabilir. Keşke alan arkadaş sadece fiyat kısmını kesseymiş.

Bana yağmurluk hediye gelmişti, forma ile değiştirmiştim. Etiketi kopuktu. Alacaklarını düşünüyorum.
Etiket değil aslında etiketi tutan plastik ince parça çıktı sadece etiket duruyor. Bir sıkıntı çıkmadı öyle mi?
Etiket koparıldığı için alınmayabilir. Keşke alan arkadaş sadece fiyat kısmını kesseymiş.
Hocam hediyeyi ben aldım, etiketi koparmadım sadece ipi çıktı. Fiyatı gözükmesin diye düşündüm keşke hiç dokunmasaydım ama... :(

Etiket değil aslında etiketi tutan plastik ince parça çıktı sadece etiket duruyor. Bir sıkıntı çıkmadı öyle mi?

Hocam hediyeyi ben aldım, etiketi koparmadım sadece ipi çıktı. Fiyatı gözükmesin diye düşündüm keşke hiç dokunmasaydım ama... :(
Doğum günümde bana daha çok kartal yuvasından hediye gelir etiketi sökülmüş olarak değişim yaptım bir kaç kez sıkıntı olmadı. Müşteri hizmetleri gerçekten iyi.

Ben İstanbul ve Ankara'da 3 farklı Kartal Yuvası'na gittim. Hepsinde iyi ve güler yüzlü kişilerle karşılaştım.
Gerek değişim, gerek isim yazdırma olsun bir sorun yaşamadım.
Değişime gelince de, bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Ama en iyisi gidip sormak.

Etiket duruyorsa sıkıntı olmaz.

Geri
Yukarı