Kasa açılıyor ama görüntü gelmiyor

Lyc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba kasayı açıyorum ama görüntü gelmiyor ve mouse, klavye kulaklığa da güç gelmiyor. Nasıl çözebilirim acaba?

Sadece bir seferlik BIOS sıfırlama yapmanız çözüme kavuşacağınızı söylemiyor.
Benim PC'de açılmıyor diye bahsetmiştim fakat çözüme nasıl kavuşturduğumu anlatmak gerekirse; PC'yi açarken Power tuşuna basılı tutup tekrardan kapatıyorum. Sonra tekrar açarken Power tuşunda elimi basılı bırakıyorum açılıp tekrar kapanıyor tekrar açıp beklediğimde hala görüntü gelmiyorsa görüntü gelene kadar tekrarlıyorum. Birkaç defa bu işlemi gerçekleştirdiğimde görüntü geliyor ve BIOS kendini sıfırlıyor.

Sadece bir seferlik BIOS sıfırlama yapmanız çözüme kavuşacağınızı söylemiyor.
Benim PC'de açılmıyor diye bahsetmiştim fakat çözüme nasıl kavuşturduğumu anlatmak gerekirse; PC'yi açarken Power tuşuna basılı tutup tekrardan kapatıyorum. Sonra tekrar açarken Power tuşunda elimi basılı bırakıyorum açılıp tekrar kapanıyor tekrar açıp beklediğimde hala görüntü gelmiyorsa görüntü gelene kadar tekrarlıyorum. Birkaç defa bu işlemi gerçekleştirdiğimde görüntü geliyor ve BIOS kendini sıfırlıyor.

Hocam basılı tutunca kapanıp açılmıyor sadece bende kapanıyor geri açılmıyor kasa.

Yeni konular

Geri
Yukarı