Kasa açma siteleri Steam hesabını çalabilir mi?

Birkaç sene önce bir kasa açma sitesine giriş yaptım ve Steam Guard konudunu girdiğim an şifrem, e postam vs hepsi değişti. Daha sonra Steam ile iletişime geçerek hesabı 8 saatte falan geri aldık. Fakat neden bilmiyorum PUBG'den kalıcı ban yedik.

Not: Yorumların hepsini okumadım. Bilgilendirmek için yorum yaptım.

Hesap alma sürecinde ne soruyorlar ve Türkçe mi?

Sanırım Türkçeydi. Çünkü İngilizcem yok denecek kadar kötü. Öncelikle bize hesabın çalınmadan önceki e post ve şifresini sormuştu, daha sonra doğrulama kodu gibi birşey göndermişti, zaten o sırada sistem üzerinden de hesap bilgilerinin değiştiği gözüküyordu. Bu sayede hesabın çalındığına inanmışlardı. Bu şekilde hatırlıyorum. Aradan fazla zaman geçtiği için eksik hatırladığım yerler olabilir.

Sistem kabaca bu şekilde çalışıyor. Hesabın gerçek sahibini doğrulatır, hesabın çalındığını doğrulatır, daha sonra hesabı gerçek sahibine geri verir.

Evet Türkçe destekleri var. Hesabını sana ait olduğunu kanıtlaman gerekiyor Steam desteğe. Bazı sorular soruyorlar. Örneğin hesapta kullanılan ilk e-posta adresi, alışverişlerde kullandığın kredi kartının son 4 rakamı, kullandığın ilk CD key ve cüzdan kodlarını soruyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı