Kasa açmak ne kadar mantıklı?

yaşar yiğit

Decapat
Daha fazla  
CS:GO'da bıçak istiyorum. Satın alamyacağıma göre kasa açmak zorundayım. Bunu bir site üzerinden yapmak mı daha mantıklı yoksa 100TL'ye yakın bir fiyattan kasa açmak mı daha mantıklı? Her türlü saçma geliyor ama.

CS:GO'da bıçak istiyorum. Satın alamyacağıma göre kasa açmak zorundayım. Bunu bir site üzerinden yapmak mı daha mantıklı yoksa 100TL'ye yakın bir fiyattan kasa açmak mı daha mantıklı? Her türlü saçma geliyor ama.

Dostum tamamen şansa bağlı ama bence seçkinden gelen kasalarını sat ama risksiz kazançta olmaz o yüzden sana kalmış ben ilk yılan ısırığı kasamdan 8 bin TL'lik eldiven çıkardım mesela tamamen şans.

Almak veya çıkarmak istediğin bıçak ne dostum ona göre bi yorum yapayım.
Bu arada trade up yapabilirsin.

Kumar oynamak yerine direkt bıçak almanı öneririm, kasa çok riskli.

Dostum tamamen şansa bağlı ama bence seçkinden gelen kasalarını sat ama risksiz kazançta olmaz o yüzden sana kalmış ben ilk yılan ısırığı kasamdan 8 bin TL'lik eldiven çıkardım mesela tamamen şans.

Almak veya çıkarmak istediğin bıçak ne dostum ona göre bir yorum yapayım.
Bu arada trade up yapabilirsin.

M9 bayonet.

Bir sürü kasa açtım 1 kere pembe çıkardım kırmızıyı çıkartamadım bile ama operasyon geldiği zaman operasyon içindeki koleksiyonlardan 4 5 tane açtığımda panthera onca gelmişti o zaman 410 dolardı onun dışında da başka güzel drop almadım tamamen şansa bağlı sana tek seferde de çıkabilir. Bir de bir ara yeni hesap şansı diye bir muhabbet dönüyordu yeni hesap açıp anahtar 30 küsurken 2 bin TL'lik kasa açılımı yaptım ve hiçbir şey çıkmadı, o da fos çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı