Kasa aldım, parçaları takabilir miyim?

Videolara bile gerek yok, aç anakart kitapçığını çok rahat halledersin. Aynı Lego gibi. Videolarda bazı şeyler farklı olabiliyor çünkü. Bir yerde takılırsan o zaman Youtube’ dan takıldığın yere bakarsın. Ve şunu unutma, ilk defa yapana kadar biz de hiç yapmamıştık.

Daha önce hiç yapmadım sorun yaşar mıyım?
Ben de 2 defa bilgisayarımın dış kasasını değiştirdim sana bir tavsiyem olsun, kasadan parçalarını çıkarmadan önce her yerine resim çek bağlantı kablolarına oturdukları yerlere falan öyle çıkarıp yeni kasaya yerleştir. Eğerki sıfır sistem topluyor isen de diğer arkadaşlarımın önerdiği gibi video izleyerek rahatlıkta yapabilirsin ^^.

Kasanın markasını ve montajı yazınca hemen çıkıyor. Corsair carbide yazdım hemen çıktı. Hangi kablo nereye olduğunu söylüyor. Zaten o kabloların da anakart üzerinde yerleri açıkça yazıyor. Çok rahat bir şekilde montajı yaparsın

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı