Silverstone RL06 Kasa Aldım

Kasa dün geldi montajı tamamladım. Nanokatalog kargoya verildi demesinin ardından 1 gün sonra sabah saatlerinde elime ulaştı. Kargo firması olarak Aras Kargo'yu seçtim bunlarda bilginizde olsun. Gelelim derecelere. Bf 1 de 70-71 derece olan işlemci sıcaklığı 61 dereceye indi. Thermaltake V200 de ön pleksi açık 63'ü görmüştüm en düşük. Ekran kartım Witcher 3'te vsync açık 75 dereceyi görürken şu an vsync kapalı 73 dereceyi geçmedi. Kasanın hava akımı gerçekten başarılı. Özellikle ön kısma cfm değeri yüksek pwm fanlar alırsanız çok daha serin olacaktır. Ön fanlarım Xigmatek Cy120 Rgb 30-40 arası cfm değerleri var diye hatırlıyorum. Uzun lafın kısası kasa güzel hoş hava akımında gerçekten üst seviye. Genel olarak kalitesini söyleyecek olursam iyiye yakın ancak kasa içi vidalar pek güzel değil. Ön kısmı çok kolay bir şekilde açılıyor ve ön fanlar rahatlıkla çıkarılabiliyor. Ön mesh panel elinizi koyduğunuzda gerçekten buz gibi. Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar.
IMG-20190228-WA0021.jpeg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı