Silverstone RL06 Kasa Aldım

Lonelyest

Hectopat
Makaleler
3
Herkese iyi forumlar. Nanokatalogtan Silverstone RL06 model kasayı aldım. Öncesinde Phanteks P350X sipariş vermiştim ancak Silverstone'u görünce iptal ettim. Önü komple mesh ve yanı temperli cam bir kasa arıyordum, geç olsa da karşıma çıktı. En iyi hava akımına sahip olduğu söyleniyor kasanın. Birçok Youtube kanalının incelemelerinden de gördüğüm üzere gerçekten airflow kralı gibi duruyor. Şu anki kasam Thermaltake V200-TG, yarın büyük ihtimal Silverstone gelecek, aradaki derece farklarını sizlerle de paylaşacağım. Bakalım gerçekten hava akışı konusunda nasıl iş çıkarıyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yerinde olsam elimde V200 varken böyle bir değişik yapmazdım. Hava akışı iyi ama bunun karşılığında yüksek gürültülü çalışma dezavantajını göz ardı etmişsin. Eğer gürültü rahatsız etmezse sıkıntı yaşamazsın.
Onu göze aldım söylediğin gibi zaten kulaklıkla oynarım oyunları sorun olmayacak o açıdan. Ama hava akışı olarak beni tatmin edeceğini düşünüyorum. V200 tabikide kötü kasa değil almak isteyenlerede engel olmayalım :)

Ne diyelim kardeşim sonuçta sen kullanacaksın. Güle güle kullan.
sağolasın :)
Yani şahsen ben yine de P350X'i seçerdim. Tasarımı çok hoşuma gidiyor çünkü. Neyse. Bari o kadar aldınız gelince bir resim atmaz iseniz olmaz :)
Bu süreçte nanokatalog ilede iyi ilerledik yarında eve gelirse en azından stoklarındaki ürünlerde problem çıkarmıyorlar diyeceğim :)

Yerinde olsam elimde V200 varken böyle bir değişik yapmazdım. Hava akışı dediğin gibi oldukça iyi ama bunun karşılığında yüksek gürültülü çalışma dezavantajını göz ardı etmişsin. Eğer gürültü rahatsız etmezse sıkıntı yaşamazsın.
MasterCase Pro 3 model kasa kullanıyorum. Önü ve üstü tamamen mesh. İçerdeki seslerin tamamını dışarıya yansıtıyor. Mesh kasa isteyenler kesinlikle sessiz fanlar tercih etmeli.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı