Kasa çalışır durumda ama ekran görüntü vermiyor

RedKitZZ

Centipat
Makaleler
1
Oyun oynarken bir anda ekranimdan goruntu gitti ancak kasa çalışır durumdaydı. Bilgisayarima reset attım tekrar çalıştırmak için ancak ekran görüntü vermedi. Mouse ve klavyenin RGB ışıkları da yanmıyor önceden bu problem vardı ama reset atınca düzeliyordu şu an reset atiyorum yine düzelmiyor ekran kartım ASUS ROG STRIX RX570 OC 4 GB.

Dosya Ekleri

• DC2F3346-2930-4356-B05E-04BBFE075AA4.jpeg
    DC2F3346-2930-4356-B05E-04BBFE075AA4.jpeg
    963 KB · Görüntüleme: 102
Oyun oynarken bir anda ekranimdan goruntu gitti ancak kasa çalışır durumdaydı. Bilgisayarima reset attım tekrar çalıştırmak için ancak ekran görüntü vermedi. Mouse ve klavyenin RGB ışıkları da yanmıyor önceden bu problem vardı ama reset atınca düzeliyordu şu an reset atiyorum yine düzelmiyor ekran kartım ASUS ROG STRIX RX570 OC 4 GB.

Kullandığın işlemcide dahili ekran kartı var ise Anakart'tan görüntü almayı dener misin?

Kardeşim düzeldi mi düzeldi ise nasıl düzeldi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı