Kasa çalışıyor ama ekran gelmiyor

RAM'leri çıkar tak yaptım düzeldi, ama ilk açıldığında ASUS yazısı gidip geliyor kısa süreliğine, yanlış bir şey yapmış olabilir miyim?
Şuan Windows'a ulaştın değil mi? Yanlış anlamadım. RAM'leri söküp takmak millattan kalma bir yöntem olsa da düzelmesi iyi bir şey. ASUS yazısı gidip geliyor derken biraz daha detaylandırır mısın?

Şuan Windows'a ulaştın değil mi? Yanlış anlamadım. RAM'leri söküp takmak millattan kalma bir yöntem olsa da düzelmesi iyi bir şey. ASUS yazısı gidip geliyor derken biraz daha detaylandırır mısın?
Ulaştım. Öncesinde ASUS yazısı 1 kere gelir geçerdi.RAM işlemini yaptıktan sonra ASUS yazısı 2 kere çıkıyor karşıma, eğer sıkıntı değilse problem yok.

Ekranda sinyal yok mu yazıyor ya da siyah ekran mı?

Öncelikle biraz eski konuya yazıyorum ama bende şu anda aynı sorunu yaşıyorum dümdüz siyah ekran var açılmıyor sinyal yok yazıyı almıyorum kabloyu çıkardığımda kablo takılı değil hatası alıyorum bilgin varsa cevaplarsan sevinirim.

Öncelikle biraz eski konuya yazıyorum ama bende şu anda aynı sorunu yaşıyorum dümdüz siyah ekran var açılmıyor sinyal yok yazıyı almıyorum kabloyu çıkardığımda kablo takılı değil hatası alıyorum bilgin varsa cevaplarsan sevinirim.

Söyle çözmüştüm RAM ekran kartı bir de BIOS pilini cıkarmıştım bir 15 dk beklemiştim acılmıştı.

Geri
Yukarı