Kasa Camı Temizleme Önerisi

NESTER34

Kilopat
Makaleler
2
Phanteks Innovative Computer Hardware Design

Bu kasayı kullanıyorum bir de bu kasanın yan tarafı full temperli cam olanı var. Sırf yeşili yüzünden aldım diyebilirim yoksa full cam olanı alcaktım. Bu plastik tarafta tozdan geçilmiyor. Yıkadım kuruttum yine yok yapışıyor tozlar. Ne yapmak lazım önerisi olan var mı? Kasadan soğudum halbuki rengine aşığım. :D

Bu temizlenmiş hali diyebilirim.

Image.png-min.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var. Phanteks P400 var bende de. Cama yapışan tozlardan bıktım. RGB LED döşedim o LED'lerin ışığıyla daha kötü bir manzara oluşuyor. Siliyorum en fazla 1 hafta dayanıyor sonra yine toz.

LED ile bir alakasını olduğunu düşünmüyorum. Tozlar, aha burda LED var buraya yapışalım demiyordur bence. :D

Temperli camlarda böyle midir? Kasanın içi bal dök yala ama yan tarafı temizlemesem tozdan kasayı göremeyeceğim. :D
Silikonlu bir cam silme suyu bulup onla sil tozların yapışması azalıyor.

Bu cam değil ama plastik sorun olur mu? :D

Malesef cam olmayanların tozu tutma ve çabuk çizilme gibi dez avantajları var. Su ile hafif nemli mikrofiber bez ile silip sonra bezin tamamen kuru tarafıyla temizleyin. Kağot havlu ve ıslak mendil kullanmayın daha çok toz bırakıyor.

Yan paneli sileli aylar olmuştur. (Temperli cam)
PicsArt_05-21-02.55.20.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı