Kasa çok ses çıkarıyor

Hiç indirmeyin çok kötü uygulama sisteme mavi ekran verdirtiyor. Ben sırf bundan sebep format attım.

Hocam hiç problem yok beraber buluruz. Ben hatta kabloları gördüm. Senden ricam kasanın diğer kapağını açman.

Kolay iş boşyere uygulama indir var mı yok mu uğraşmaya gerek yok. Tahminimce anakarta bağlı değiller bu yüzden de fanlar üzerinde kontrol sağlayamazsın ama bir bakalım kontrol edelim gene de.

Hocam ben Armoury Crate'yi kurcalarken yanlış bir şey yaptım galiba. İlk sessiz ayarına aldım CPU fanını sonra normalde dursun diye standart yaptım oyuna girince CPU ısısı 90'a kadar geldi normalde 80i geçmezdi otomatik ayardaydı onu bozdum galiba geri otamatiğe nasıl alırım ben bunu.

Hocam ben Armoury Crate'yi kurcalarken yanlış bir şey yaptım galiba. İlk sessiz ayarına aldım CPU fanını sonra normalde dursun diye standart yaptım oyuna girince CPU ısısı 90'a kadar geldi normalde 80i geçmezdi otomatik ayardaydı onu bozdum galiba geri otamatiğe nasıl alırım ben bunu.
Hocam kurma demiştim sana sıkıntı çıkartıyor yazılım. Düzelmiyor çok uğraştım bende. BIOS 'a girip q-fan controlden fotoğraf atarmısın.

Hocam kurma demiştim sana sıkıntı çıkartıyor yazılım. Düzelmiyor çok uğraştım bende. BIOS'a girip Q-fan Control'den fotoğraf atar mısın?

Hocam AI Suite 3 için dememiş miydiniz onu? Armoury Crate PC'yi ilk kurduğumdan beri var anakart otomatik kurdu.

Dosya Ekleri

• 20240527_135718.jpg
    20240527_135718.jpg
    235,4 KB · Görüntüleme: 8
Hocam AI Suite 3 için dememiş miydiniz onu? Armoury Crate PC'yi ilk kurduğumdan beri var anakart otomatik kurdu.
Armory create de bazı sorunlar çıkartıyor onu söylememiştim doğru.

Armory create'i kaldırmaya da uğraşmayın çünkü kaldırırken bazı sorunlar çıkartıyor. Siz q-fan controlden fan ayarı yapın.

İsterseniz beraber yapalım çünkü fan ayarları baya kötü gözüküyor.

Uygulamayı kapat hocam onu hiç kullanmayacaz. Öyle boş boş dursun bilgisayarda.

Biz işimizi BIOS'dan yapacaz.

İsterseniz beraber yapalım çünkü fan ayarları bayağı kötü gözüküyor.

Uygulamayı kapat hocam onu hiç kullanmayacaz. Öyle boş boş dursun bilgisayarda.

Biz işimizi BIOS'tan yapacağız.

Yapalım hocam.

Hocam benim bir işim çıktı 1 saate geleceğim.

@Faruk53 geldim hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapalım hocam ancak DC kullanmıyorum. Buraya resim atarsanız burdan hallederiz.

İlk önce Q-fan kısmının tamamını çekin atın ben size her noktanın yerini söyliyeceğim. Armory Crate PC açıldığında arka planda çalışmayacak şekilde olsun yani herhangi bir şekilde devreye girmesin.

Yapalım hocam ancak DC kullanmıyorum. Buraya resim atarsanız buradan hallederiz.

Tamamdır manual ayara girdim burada 3 tane oynatabildiğim yuvarlak var grafikte.

Yapalım hocam ancak DC kullanmıyorum. Buraya resim atarsanız buradan hallederiz.

İlk önce Q-fan kısmının tamamını çekin atın ben size her noktanın yerini söyliyeceğim. Armoury Crate PC açıldığında arka planda çalışmayacak şekilde olsun yani herhangi bir şekilde devreye girmesin.

Armoury Crate'yi devre dışı bırakmadım hocam isterseniz ayarlamadan önce onu halledeyim.

Dosya Ekleri

• 20240527_155030.jpg
    20240527_155030.jpg
    111,2 KB · Görüntüleme: 6
Tamamdır manual ayara girdim burada 3 tane oynatabildiğim yuvarlak var grafikte.

Armoury Crate'yi devre dışı bırakmadım hocam isterseniz ayarlamadan önce onu halledeyim.
Aynen. Armory create devre dışı kalsın ilk önce onu hallet.

Sonra tekrar aynı yere gir. Noktaların yerini birazdan yazıcam.

Geri
Yukarı