Kasa durup dururken ses çıkarıyor

GoefBlem

Hectopat
Daha fazla  
Fanlar yüzde 35 de çalışırken normal bir ses çıkarıyor ama bazen arada bir nııınnn diye sanki ara gaz veriyormuş gibi bir ses çıkıyor. Sonra geri normal haline dönüyor. 2 saniye falan sürüyor, bu normal mi?

Ekran kartı fanları serin olduğu için dömüyor ve işlemci fanından da geldiğini sanmıyorum ya kasanın kendi fanları ya PSU fanı ama PSU fanı böyle bariz bir ses çıkarır mı emin değilim.

Şunu fark ettim kasam benim dolap gibi bir yerde ama önü açık fanlar hava alıyor sıkıntı yok ama oradan çıkardığımda ses kesildi geri yerine koydum devam etti ne gibi bir alakası olabilir?

Bir de aklıma şey geldi HDD uyku sesi olabilir mi gerçi bu kadar sık olmamalı ama hard disk after ı kapatsam ne olur?

Son düzenleme:
Kasanın içinde bir çok çeşit fan var sonuçta. Hangisinden geldiğini anlamalısınız. PSU fanından da geliyor olabilir. Eğer hangi fandan geldiğini söylerseniz daha rahat yardımcı olabiliriz.

Kasanın içinde bir çok çeşit fan var sonuçta. Hangisinden geldiğini anlamalısınız. PSU fanından da geliyor olabilir. Eğer hangi fandan geldiğini söylerseniz daha rahat yardımcı olabiliriz.
denerim
Kasanın içinde birçok çeşit fan var sonuçta. Hangisinden geldiğini anlamalısınız. PSU fanından da geliyor olabilir. Eğer hangi fandan geldiğini söylerseniz daha rahat yardımcı olabiliriz.

Ekran kartı fanları serin olduğu için dömüyor ve işlemci fanından da geldiğini sanmıyorum ya kasanın kendi fanları ya PSU fanı ama PSU fanı böyle bariz bir ses çıkarır mı emin değilim.

Şunu fark ettim kasam benim dolap gibi bir yerde ama önü açık fanlar hava alıyor sıkıntı yok ama oradan çıkardığımda ses kesildi geri yerine koydum devam etti ne gibi bir alakası olabilir?
Arkadaşlar PC yeniydi birkaç gün kullandım ve sorun geçti artık olmuyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı