Kasa Fanı Montajı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bak canım :D Plastiği anakartın arkasından geçirdin ve gerekli vidalarını taktın.

Daha sonra 2 adet demiri takacaksın, çıkıntılı kısmı dışarı bakacak şekilde. Karşılıklı olarak takacaksın.
Daha sonra o çubuk gibi ortası boş olan şeyi işlemci soğutucusunun tam ortasından geçireceksin.
Zaten işlemcinin ortası ona göre yapışmış. Çubuğu soğutucu bloğun ortasına koyduktan sonra macununu sür işlemciye ve bloğu işlemcinin üzerine koy.

O çubuğun ucunu, o demir çubukların ortasındaki çıkıntılı kısma geçir. 2'sini de geçir.

Daha sonra siyah renkli o plastik parçayı diğer yöne yatır. Sen onu yatırırken işlemci tam olarak yerine oturacak, bir güç binecektir üzerine.

2 sorum olacak:

1-Ben anakarta hiçbir şey takmadım. Arkasına felan. Anakartım M5A97 R2.0 işlemcinin olduğu yerin yanlarında zaten soğutucu için braket gibi şeyler var. Sanırım senin anakartın da ondan sen daha iyi bilirsin.

2-"Daha sonra 2 adet demiri takacaksın, çıkıntılı kısmı dışarı bakacak şekilde. Karşılıklı olarak takacaksın." burdaki 2 adet demiri anlamadım.Burayı biraz daha açabilir misin ?

Konu burada devam ediyor bu arada:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı