Kasa fanları nasıl temizlenmeli?

backlife

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, kasamdaki ön ve arka fanlar oldukça tozlu durumda. Elimle bezle temizlersem fanların balansı bozulabilir diye o şekilde yapmaktan çekiniyorum. Hava üfleme tüpleri de gereksiz pahalı geldi. Fanları suya tutsam içindeki yağı vs. bozulur mu?

Fanları çok döndürmeden elektrikli süpürge ile alabilir veya fön makinesi ile tozları uçurabilirsiniz.

Fön makinalarının iyonu elektroniğe zarar verir diye biliyorum? Yanlış mı hatırlıyorum? Çıkarıp sabunla yıkamak nedir, balansı bozmayayım derken adam tamamen masraf açacak.
Hafif nemli bir bezle belirli aralıklarla silin, yeterli.

En yakın nalburdan boya fırçası alın ve temizleyin. Fanları parmağınızla tutarsanız daha rahat temizleyebilirsiniz.

Fön makinelarının iyonu elektroniğe zarar verir diye biliyorum? Yanlış mı hatırlıyorum? Çıkarıp sabunla yıkamak nedir, balansı bozmayayım derken adam tamamen masraf açacak.
Hafif nemli bir bezle belirli aralıklarla silin, yeterli.

Gayet güzel oldu ben yıkadım sabunla. Bilgisayarı açınca nane kokusu geliyor.

Gayet güzel oldu ben yıkadım sabunla. Bilgisayarı açınca nane kokusu geliyor.
4x120 Asus kasa fanı 1720TRY. Hemen everest dağ esintili sabun almaya gidiyorum. Avukat arkadaşlar bu vatandaşın yönlendirmesinden kaynaklı ne kadar tazminat alabilirim bilgilendirebilir mi beni lütfen?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı