Kasa fanlarını nasıl bağlayabiliriz?

codefl0w

Kilopat
Makaleler
2
İyi günler bugün yeni kasam elime ulaştı fakat şöyle bir sıkıntım var kasada 6 fan var ve ben bunları nasıl baglayacagimi bilmiyorum kasam Frisby gamemax FC-9280G-6F modeli fan çıkışının resmini konuya ekliyorum cozumlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

IMG_20200502_140028.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
psu dan gelen kablolara sokacaksın. Aynı girişli kablolar mevcut olmalı zaten. Geçen aynısını bende yaptım.
Tüm fanların girişleri böyle ise arka arkaya birbirine taktım. Sonra güç kaynağından çıkan kablonun tekine taktım tamamdır.

psu dan gelen kablolara sokacaksın. Aynı girişli kablolar mevcut olmalı zaten. Geçen aynısını bende yaptım.
Tüm fanların girişleri böyle ise arka arkaya birbirine taktım. Sonra güç kaynağından çıkan kablonun tekine taktım tamamdır.
kanka bende öyle dusundum hepsini iç içe takip psuya bağlamayı düşündüm fakat bir sıkıntı olmuyor değil mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı