Kasa mı laptop mu daha mantıklı?

Bütçe
3500 gibi
Ayrı ayrı toplamak çoğu zaman daha pahalıya mal olur mesela sistemimi kendim toplamak istedim geçen 10000'e kadar gitti ve ben bu sistemi 7678 TL'ye aldım yani kendiniz toplayacaksanız 2. el toplayın ki daha karlı olsun. Ayrıca aynı sistemi ayrı ayrı toplamak daha maliyetli olur.

Ama kasada istediğinizi alabilirsiniz değil mi? Zaten ucuz bir sistem olursa hazır da alınabilir.

Ama kasada istediğinizi alabilirsiniz değil mi? Zaten ucuz bir sistem olursa hazır da alınabilir.

Kardeşim laptop mu dedim ben hazır sistemlerdede sana daha güzel alternatifler geliyor sen istediğimizi seçebiliyorsun diyorsun şimdi benim sistemimi ben 10kya topladım ayrı ayrı sence hangisi daha mantıklı söyle baakyım ve bu 10k ile eğer hala GameGaraj'da varsa 3060'lı sistem alıyoruz sencehangisi mantıklı 10k bütçe ile ayrı ayrı toplayıp şu anki sistemim GTX 1660S sistemmi yoksa RTX 3060'lı sistem mi?(o sistemin parçaları benim sistemimden daha iyi bu arada)

Kasalarda da istediğini alabiliyorsun zaten özelleştir kısmı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı