Kasa Montajı Keyfi

G_Theill

Hectopat
Yer
Dragos
Daha fazla  
Meslek
Elektrik - Elektronik Mühendisi
Hep niyetim vardı, daha önce kendim yapmamıştım bu montajı hiç. Tüm aksaklıklara, çalışır mı çalışmaz mı korkularına rağmen söyleyebilirim ki kendini bilgisayar tutkunu olarak tanımlayan herkes hayatında bunu birkez yapmalı. Bu site ve videolar cesaretimi çok yerine getirdi. Kablo bağlantıları sanılandan daha kolay, sadece anakartı yerine oturtma kısmı biraz uğraştırıyor ve açıkçası sıkıntı yaratınca korkutuyor.

Çok eğlendim, herkese tavsiye ederim.

O arka anakart plakası çok önemliymiş, oturmayınca vida delikleri tutmuyor, farketmem yarım saat sürdü. Ana kartı kırıyorum sandım bir ara hatta. :D

Here are your pics sire ! :D
Yemek masamın kusuruna bakmayın lütfen, düzgün bir tezgahım yoktu evde.

AU3tmwJ.jpg

yHxOxEF.jpg

Wdk5gjd.jpg

qtSBGrM.jpg

5zwv6Y4.jpg

6Sl2g0W.jpg

Resimleri gözden geçirirken, anakartın tam Asus yazısının üzerine gelen bölümde jelatin bıraktığımı farkettim. :) Şansa bak.

Son düzenleme:
Here are your pics sire ! :D
Yemek masamın kusuruna bakmayın lütfen, düzgün bir tezgahım yoktu evde.

AU3tmwJ.jpg

yHxOxEF.jpg

Wdk5gjd.jpg

qtSBGrM.jpg

5zwv6Y4.jpg

6Sl2g0W.jpg

Resimleri gözden geçirirken, anakartın tam Asus yazısının üzerine gelen bölümde jelatin bıraktığımı farkettim. :) Şansa bak.

Ekranın güzelmiş. Hayırlı olsun. :D

Sisteminiz hayırlı olsun. Aldığınız bileşenler nedir ?

i7 4770K
Gryphon Z87
Asus GTX770
Caviar Black 1 TB
HAF 912 Plus
Vengeance 4x2 GB CL9
Cooler Master TPC 812 Soğutucu

Vatan linkleriyle eklemedim, kusuruma bakmayın ve teşekkür ederim tekrar. :)

Ekranın güzelmiş. Hayırlı olsun. :D

Ekranım bir senedir bende zaten. :D Kendisi Samsung UE32s5500 televizyon, 100 Hz. Teşekkür ederim, almayı düşünenlere de kesinlikle tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı